Güzel sözler | Fıkra | Hikaye | Şiir - Şair| Şarkı sözleri | Cep telefonları| Sohbet | Rüya | Sağlık | Biyografi | islam | Müzik | Haber

Canim.net
Hikayeler
Hikaye Ekle
Asker hikayeleri
Ayrılık hikayeleri
Aşk Hikayeleri
Aşk öyküleri
Başarı hikayeleri
Bilim kurgu hikayeleri
Çocuk Hikayeleri
Çocuk öyküleri
Dede korkut hikayeleri
Diğer Hikayeler
Dini Hikayeler
Dostluk Hikayeleri
Dostluk öyküleri
Dramatik hikayeler
Duygusal hikayeler
Edebi Hikayeler
Efsane hikayeleri
Gerçek Hikayeler
ilginç hikayeler
Komik Hikayeler
Korku hikayeleri
Kısa hikayeler
Kıssadan hisse hikayeler
Mektuplar
Padişah hikayeleri
Romantik hikayeler
Sevgi Hikayeleri
Tarihi hikayeler
Tatil hikayeleri
Türkü Hikayeleri
Yarış hikayeleri
Yaşanmış hikayeler
HASRETİNLE-YANDI-GÖNLÜM

slm bundan 2-3 sene önce okul değiştirmek zorunda kaldım önceki okulumdan daha eğitimli bi okula gitmiştim. hayalim güzel bi lise tutturmaktı ilk gün servise bindiğimde en önde oturan bi kız gözüme çarptı esmer ve biraz uzun boylu bi kız onun babasıyla benim babam tanışıyodu. kız güzeldi fakat hiç tanımıyodum. o aralar başka bi kızla çıkıyodum. o kızla kafam uyuşmadı ve ayrıldım. evet aradan biraz zaman geçti ve ben ona deli gibi aşık oldum o benim meleğimdi.
bakmaya kıyamazdım nazar değerim diye. hiç bişeyden korkmuyodum ama elim bi kağıt bi kalem alıp bişeyler yazamıyodu. sürekli bana doğru bakıyodu bunu anlamıştım ama anlamamazlıktan geliyodum. deneme sınavında önüme oturmuştu ilk defa bi kız için heycanlandı elim ayağım birbirine dolaştı. o güne kadar aşık olduğumu düşünmüştüm ama o gün anladımki ben ilk defa aşık olmuşum. sonra ona açılmayı düşündüm içimden geçen herşeyi kağıda yazdım. ama bi anda karar değiştirdim onu çok seviyodum teklifimi kabul etmesse ne yaparım diye düşündüm ve teklif atmadım. okulun son günü gelmiş ti o çok üzgündü nerdeyse gözünden yaş akacak gibi oluyodu o gün herzamanki gibi espiriler yapıyodum oo hep gülerdi espirilerime ama o gün hiç gülmedi. ben o gün unuturum nası olsa diye düşünmüştüm bana kızmı yok dedim içimden. ama öle olmadı unutamadım onu. servise binip evlerimize gidecektik onun köyü benimkinden daha uzaktaydı. servisten inerken ilk defa ona baktım oda bana baktı bakıştık ve ben servisin kapısını çarparak kapattım onun hiç bi suçu olmadan bütün bi sene boyunca ona kötü davrandım. unuturum diye düşünüyodum ama hiç öle olmadı rüyalarıma girdi gözümün önünden atamıyodum onu liseye yazılmıştım o başka bi şehirde okuyacakmış duydum. okula giderken enteresan bi tesadüfle karşılaştım. onun köylüsü bizim sınıftaydı ve onunla iyi geçinme kararı aldım. onunla samimi arkadaş olduk ben bi gün ona sordum dedim böle böle bi kız var sizin köyde onunla konuşabilirmisin diye oda konuşurum dedi ve bana yemin ettirerek bişey söyledi o kız seni seviyo dedi ona öle söylemiş bende dedim bende onu sevi yom onu bana bul dedim oda telefon numarasını bulmuş. bana verdi seni seviyorum gibisinden bi mesaj attım. oda bana küfürlü bişeyler yazdı numarasını mesaj gediğinde sınıftaydım. okudum arkadaşlar vardı sınıfta telefonu duvara çarptım ve ağlamaya başladım. aşk benim için bitmişti o gün bidaha sevmiyecektimHASRETİNLE-YANDI-GÖNLÜM hikayesini okudunuz.
Bu hikaye 60913 kez okundu.


<< Önceki Hikaye || Sonraki Hikaye >>

Bu kategoride en çok okunan 10 hikaye

1. LİSELI KIZ 31
2. karnimda ki bebek kardesimden mis???
3. HASRETİNLE-YANDI-GÖNLÜM
4. asım yıldırım ayrılık
5. KeŞkE bÖyLe OlMaSaYdı
6. pişmanlık
7. Şizofreni Bir Kızın Son Günü...
8. çk hüzünlü okuyun ltfn
9. Seni SewioRum derKen Hic yaLan söLemedm.
10. Bitanecik Aşkıma Aşkından =)
Burada geçen Hikayelerden ekleyenler sorumludur.Canim.net hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
iletisim  Reklam  Gizlilik sözlesmesi
Diger sitelerimize baktiniz mi ? Radyo Dinle - milli piyango sonuclari - 2017 yeni yil mesajlari - Güzel sözler Sohbet 2003- 2016 Canim.net Her hakki saklidir.