Süper Menü

Canım Sohbet

çet

Güzel sözler


Canim .:: Star tv izle::.
Bu başlık altındaki bilgilere ulaşabilirsiniz:" Star tv İzle canlı Star tv İzle Star tv dizi Seyret Canlı televizyonu İzle Canlı TV İzle Canlı T.V İzle"
Star TV, Cem Uzan ile Ahmet Özal ortaklığının 1989 yılında kurmuş olduğu Türkiye'nin ilk özel televizyondur.
5 Mayıs 1990 yılında test yayınına baslamıştır. Türkiye´nin ilk özel televizyon kanalı olarak ilk ismi Magic Box Star 1 ile Almanya üzerinden yayına başlamıştır. Daha sonra Ahmet Özal'la ayrılan Cem Uzan ve Uzan grubu tarafından kanalın ismi ilk olarak Interstar'a sonra Star TV olarak değiştirilmiştir.

2004 yılında Uzan Grubu'na ait tüm şirketlerin TMSF eline geçmesiyle geçici bir süre devlet eline geçen kanal Eylül 2005'te düzenlenen bir ihale ile, 306.5 milyon Amerikan Doları'na Doğan Holding bünyesine geçerek yeni sahibi Aydın Doğan'dır.

Kral TV gibi birçok tematik kanal da ilk olarak Star TV bünyesinden çıkmış ve bu televizyonun teknik elemanları ve programcıları tarafından hazırlanan programlar ile yayına devam etmiştir.

Kanal tüm Türkiye'ye yayılmış karasal yayının yanı sıra, kablolu TV, uydu yayınları ile izleyicilerine yayınını ulaştırmaktadır. Ayrıca Digiturk dijital yayın platformunun 27 nolu kanalından yayınları devam etmektedir. star tv Türkiyede ilk dijital yayın yapan tv kanlıdır 1999

Pek çok önemli dizi ve filmin yanı sıra 1993 yılından itibaren UEFA Şampiyonlar Ligi'nın Türkiye için yayın hakları Star TV'ye aittir.


Star tv de şuan yayında olan diziler: Kaybolan Yıllar En Son Babalar Duyar İki Aile Ümit Milli Sırça Köşk Taşların Sırrı Karagümrük Yanıyor İmkansız Aşk Candan Öte Yalancı Yarim

Star tv


Startv izle


Canlı Star tv izleReklam


E-kart - Resimler


Şiirler


Bu sayfayı Tavsiye et    iletişim  Reklam  Gizlilik sözleşmesi
Diğer sitelerimize baktınız mı ? Canlı radyo Dinle - Güzel sözler © 2003 Canim.net Her hakkı saklıdır.