Güzel sözler | Fıkra | Hikaye | Şiir - Şair| Şarkı sözleri | Cep telefonları| Sohbet | Rüya | Sağlık | Biyografi | islam | Müzik | Haber

Canim.net
Hikayeler
Hikaye Ekle
Asker hikayeleri
Ayrılık hikayeleri
Aşk Hikayeleri
Aşk öyküleri
Başarı hikayeleri
Bilim kurgu hikayeleri
Çocuk Hikayeleri
Çocuk öyküleri
Dede korkut hikayeleri
Diğer Hikayeler
Dini Hikayeler
Dostluk Hikayeleri
Dostluk öyküleri
Dramatik hikayeler
Duygusal hikayeler
Edebi Hikayeler
Efsane hikayeleri
Gerçek Hikayeler
ilginç hikayeler
Komik Hikayeler
Korku hikayeleri
Kısa hikayeler
Kıssadan hisse hikayeler
Mektuplar
Padişah hikayeleri
Romantik hikayeler
Sevgi Hikayeleri
Tarihi hikayeler
Tatil hikayeleri
Türkü Hikayeleri
Yarış hikayeleri
Yaşanmış hikayeler
ANNE OĞULUN HİKAYESİ

ANNEMİN YANLIZCA BİR GÖZÜ VARDI.ONDAN NEFRET EDERDİM...ÇÜNKÜ BU DURUM BENİ ÇOK UTANDIRIYORDU.AYLEMİZİ GEÇİNDİRMEK İÇİN BİR OKULDA AŞÇILIK YAPRDI.OKULDAYKEN BİR GÜN ANNEM BANA MERHABA DEMEYE GELMİŞTİ,BU DURUM BENİ ÇOK SİNİRLENDİRMİŞTİ. BUNU BANA NASIL YAPABİLİRDİ. ONA NEFRET İLE BAKTIM VE ORADAN UZAKLAŞTIM.ERTESİ GÜN SINIF ARKADAŞIM BANA 'EEEE ANNENİN SADECE BİR GÖZÜ VAR!'... YERİN DİBİNE GİRMEK İSTEDİM VE ANNEMİN ORTADAN KAYBOLMASINI İSTEDİM. BU YÜZDEN O GÜN ONUNLA KARŞILAŞTIM VE ONA 'BENİ GÜLÜNÇ DURUMUNA DÜŞÜRECEĞİNE ÖLSEN DAHA İYİ!!! ANNEM KARŞILIK VERMEDİ. DEDİKLERİM HAKKINDA BİR SANİYE BİLE DÜŞÜNMEDİM ÇÜNKÜ ÇOK KIZMIŞTIM.ONUN DUYGULARI BENİ HİÇ İLGİLENDİR MİYORDU. ONU EVDE İSTEMİYORDUM.ÇOK ÇALIŞTIM VE SİNGAPUR a OKUMAYA GİTTİM, SONRA İŞİM OLDU , EVLENDİM ,ÇOCUKLARIM OLDU VE HAYATTAN MEMNUDUM.
BİR GÜN ANNEM BENİ ZİYARET ETMEYE GELMİŞ, KAÇ YILDIR BENİ GÖRMEMİŞ VE TORUNLARINI TANIMAMIŞTI. KAPIYA GELİNCE ÇOCUKLAR ONA GÜLDÜLER.ONA 'EVİME GELİP ÇOCUKLARIMI NASIL KORKUTABİLİRSİN HEMEN BURADAN GİT' DİYE BAĞIRDIM. BUNA ANNEMİN SESSİZCE 'KUSURA BAKMAYIN YANLIŞ EVE GELDİM GALİBA DEDİ VE GÖZDEN UZAKLAŞTI.
BİR GÜN MEZUNLAR TOPLANTISI İÇİN OKULDAN BİR MEKTUP ALDIM. KARIMA 'İŞ SEYAHATİNE GİDİYORUM' DİYE BAHANE UYDURDUM. MEZUNLAR TOPLANTISINDAN SONRA SIRF MERAKTAN ESKİ EVİME GİTTİM.KOMŞULAR ANNEMİN ÖLDÜNÜ SÖYLEDİLER.HİÇ ÜZÜLMEMİŞTİM.BANA VERSİNLER DİYE ANNEMDEN BİR MEKTUP ALDIM.MEKTUPTA ŞUNLAR YAZIYORDU:
EY SEVGİLİ OĞLUM, HER ZAMAN SENİ DÜŞÜNÜYORUM.SİNGAPUR a GELİP ÇOCUKLARINI KORKUTTUĞUM İÇİN ÜZGÜNÜM.MEZUNLAR GÜNÜNE GELECEKSİN DİYE ÇOK SEVİNMİŞTİM.AMA SENİ GÖREBİLMEK İÇİN YATAKTAN KALKABİLİR MİYİM BİLEMİYORUM.SEN BÜYÜRKEN SÜREKLİ UTANÇ KAYNAKIN OLDUĞUM İÇİN ÜZGÜM. BİLİYORMUSUN... SEN ÇOK KÜÇÜKKEN BİR KAZA GEÇİRMİŞTİM VE GÖZÜNÜ KAYBETMİŞTİN.ANNEN OLARAK SENİN TEK BÜYÜMENE RAZI OLAMAZDIM, BU YÜZDEN SANA KENDİ GÖZÜMÜ VERDİM... O GÖZLER BENİM YERİME GÖRÜYOR DİYE SENİNLE ÖYLE GURUR DUYUYORUM Kİ! BÜTÜN SEVGİLERİMLE ANNEN...

( ANNENİN ÇOCUĞUNA SEVGİSİ BU OLURSA ALLAH IN (c.c.)KULLARINA SEVGİSİNİ, RAHMETİNİ SİZ HESAPLAYIN.
PEYGAMBER EFENDİMİZ(S.A.V) BUYURMUŞTUR Kİ
Allah (c.c.) yüz bölümlük rahmeti vardır. sadece bir bölümünü yarattıkları arssında bölüştürmüştür.Bu sayede vahşi hayvanlar yavrularını korurlar ve iyi geçinmelerini sağlarlar. Diğer 99 u Allah (c.c) kullarına rahmet eder....ANNE OĞULUN HİKAYESİ hikayesini okudunuz.
Bu hikaye 64320 kez okundu.


<< Önceki Hikaye || Sonraki Hikaye >>

Bu kategoride en çok okunan 10 hikaye

1. LİSELİ KIZ
2. YENGEM
3. Korku
4. Bir Aşk Gerçeği AĞLICAKSINIZ
5. İNANILMASI ZOR AMA GERÇEK BİR HİKAYE MUTLAKA OKUYUN
6. ACI HAYAT
7. satanistler
8. babamı istiyorum
9. BEN HANDE:İŞYERİME ÇOK GEÇ KALMIŞTIM
10. ACI
Burada geçen Hikayelerden ekleyenler sorumludur.Canim.net hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
iletisim  Reklam  Gizlilik sözlesmesi
Diger sitelerimize baktiniz mi ? Radyo Dinle - milli piyango sonuclari - 2017 yeni yil mesajlari - Güzel sözler 2003- 2016 Canim.net Her hakki saklidir.