Güzel sözler | Fıkra | Hikaye | Şiir - Şair| Şarkı sözleri | Cep telefonları| Sohbet | Rüya | Sağlık | Biyografi | islam | Müzik | Haber

Canim.net
Hikayeler
Hikaye Ekle
Asker hikayeleri
Ayrılık hikayeleri
Aşk Hikayeleri
Aşk öyküleri
Başarı hikayeleri
Bilim kurgu hikayeleri
Çocuk Hikayeleri
Çocuk öyküleri
Dede korkut hikayeleri
Diğer Hikayeler
Dini Hikayeler
Dostluk Hikayeleri
Dostluk öyküleri
Dramatik hikayeler
Duygusal hikayeler
Edebi Hikayeler
Efsane hikayeleri
Gerçek Hikayeler
ilginç hikayeler
Komik Hikayeler
Korku hikayeleri
Kısa hikayeler
Kıssadan hisse hikayeler
Mektuplar
Padişah hikayeleri
Romantik hikayeler
Sevgi Hikayeleri
Tarihi hikayeler
Tatil hikayeleri
Türkü Hikayeleri
Yarış hikayeleri
Yaşanmış hikayeler
liseli genç kız

LİSELİ GENÇ KIZ
Liseli genç kız msnde çok takılırdı bi sıralar. O sıralarda da biriyle tanıştı msnde. Kız önce takmamıştı bu delikanlıyı, öle sıradan konuşuyodu. Zaman geçtikçe ısınıyodu delikanlıya. Delikanlı çok güzel sözler, şarkılar söylüyodu genç kıza. Genç kızında hoşuna gidiyordu tabi. Biraz daha zaman geçtikten sonra delikanlı, genç kızın telefon numarasını istedi. Genç kız önce vermicem tavırları yaptı, sonra verdi ama.
Bunlar birbirlerini tanıdıkça daha samimi oldular. Birbirlerine cam açtılar,gözlerinin içlerine baktılar birbirlerinin,şarkı dinlediler. Zaman nasıl geçiyodu bilmiyodu ikiside. Genç kızın içinde hep bi şüphe var ama. Korkuyodu bişeylerden,daha doğrusu delikanlıyı kaybetmekten korkuyodu. Sonra bunlar işi baya bi ilerlettiler ama çıkmadılar, çıkamadılar daha doğrusu. Sonra delikanlı buna bir hayalini anlattı tabi hayali genç kızla ilgiliydi.Genç kızın o kadar çok hoşuna gitti. Genç kız her gün bu hayalle kalkıp, bu hayalle yatıyodu. Genç kız delikanlıya bağlanmaktan çok korkuyodu,halbuki çoktan bağlanmıştı bile. Genç kız her günkü gibi bu hayalle yatmıştı ve bu hayalle kalkmıştı. Hemen bilgisayarı açtı, delikanlıyı bekletmemek için. Genç kız msnni açtığında çok şaşırdı. Çünkü delikanlı açık değildi. Halbuki bu saatte hep açar. Genç kız bekledi bekledi, 4-5 saat bekledi. Ama hiç girmedi delikanlı. Genç kız korkmaya başladı yoksa delikanlının başına bişey mi gelmişti diye. Sonra genç kızda çıktı msnden. O gün sabaha kadar onu düşündü, hayalleri bile aklına gelmedi o gün. Sabah oldu genç kız hemen açtı bilgisayarı. Genç kız yine aynı manzarayla karşılaştı. Delikanlı yoktu. Genç kız o günde bekledi sabahtan akşama kadar ama ne giren var ne çıkan. Aradan 10 gün geçti genç kız 10 gündür delikanlıyla hiç konuşmamıştı. Daha doğrusu delikanlı 10 gün hiç girmemişti msne. Sabah olduğunda genç kız isteksiz bi şekilde msnni açtı, birde ne görsün delikanlı açık. Genç kız gözlerine inanamamıştı. Hemen slm yazdı delikanlıya, delikanlıda ona işim var dedi. Genç kız 5 dk bekledi sonra ne görsün delikanlı çıkmış. Hiç bişi yazmadan,10 gündür neden girmediğini söylemeden,bye yazmadan ölece çıkmıştı. Ama genç kız yinede umudunu yitirmemişti. Kesin geri girer msne diye bekliyordu. Fakat çocuk o günde hiç girmedi. Gece oldu genç kız koydu başını yastığa her şeyi düşündü, yani delikanlıyla arasında ne geçtiyse düşündü. Ağlamaya başladı,ağladı hiç susmadan sabaha kadar. Gece başını yastığa koyduğunda yüzü bembeyazken sabah başını kaldırdığında simsiyah olmuştu. Çünkü ağlamaktan gözündeki kalem akmıştı. 1 haftayı genç kız böyle geçirmişti. Her gün ağlayarak, ölmek isteyerek fakat; yaşıyodu işte. Sabah olunca genç kız bilgisayarı açtı, delikanlı varmı diye değil onun resmine bakmak için. Bakmaya doyamadı genç kız. Sonra telefonu çaldı kızın birde ne görsün delikanlı arıyor hemen açtı genç kız beklemeden. Delikanlı bişi anlatmadı yine nasılsın falan dedi genç kıza sonrada işim var 2 dk. Sonra ararım dedi. Genç kızda tamam dedi.
Genç kız delikanlının aramasını bekledi fakat; ne arayan var ne soran. Genç kız çıldırmak üzereydi sonra kendi kendine sakin ol dedi. Bi insan için değer mi bu kadar şeye unut gitsin dedi. Aradan birkaç hafta geçti. Genç kız artık delikanlıyı düşünmüyodu,unutmuştu çünkü.
Fakat; genç kız hala merak ediyor, düşünüyor delikanlı gerçekten onu sevmişmiydi, hala düşünüyomu diye... Ben genç kızın hala bunları düşündüğünü biliyorum, bazı geceler ağladığınıda
Çünkü o genç kız BENİM!!!liseli genç kız hikayesini okudunuz.
Bu hikaye 44031 kez okundu.


<< Önceki Hikaye || Sonraki Hikaye >>

Bu kategoride en çok okunan 10 hikaye

1. aşk hikayesi(çok acıklı):(
2. herşey telefonla başladı
3. Çok Özel Bir Hikaye
4. Benim hikayem
5. 23 NUMARALI OTOBÜS
6. EN ACI SEVGİLİLER GÜNÜ
7. ELVEDA BITANEM
8. O EVLİYDİ
9. LeYLa ile MecNuN
10. Bir AŞK Masalı
Burada geçen Hikayelerden ekleyenler sorumludur.Canim.net hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
iletisim  Reklam  Gizlilik sözlesmesi
Diger sitelerimize baktiniz mi ? Radyo Dinle - milli piyango sonuclari - 2017 yeni yil mesajlari - Güzel sözler 2003- 2016 Canim.net Her hakki saklidir.