Güzel sözler | Fıkra | Hikaye | Şiir - Şair| Şarkı sözleri | Cep telefonları| Sohbet | Rüya | Sağlık | Biyografi | islam | Müzik | Haber

Canim.net
Hikayeler
Hikaye Ekle
Asker hikayeleri
Ayrılık hikayeleri
Aşk Hikayeleri
Aşk öyküleri
Başarı hikayeleri
Bilim kurgu hikayeleri
Çocuk Hikayeleri
Çocuk öyküleri
Dede korkut hikayeleri
Diğer Hikayeler
Dini Hikayeler
Dostluk Hikayeleri
Dostluk öyküleri
Dramatik hikayeler
Duygusal hikayeler
Edebi Hikayeler
Efsane hikayeleri
Gerçek Hikayeler
ilginç hikayeler
Komik Hikayeler
Korku hikayeleri
Kısa hikayeler
Kıssadan hisse hikayeler
Mektuplar
Padişah hikayeleri
Romantik hikayeler
Sevgi Hikayeleri
Tarihi hikayeler
Tatil hikayeleri
Türkü Hikayeleri
Yarış hikayeleri
Yaşanmış hikayeler
Körü Körüne Bağlanmak

Bir zamanlar Hayriye adında bir kız çocuk var imiş.
Hayriye 6.sınıfa gidiyomuş.Hayatının en muhteşem dönemini yaşadığını düşürnürken en karanlık dönemlerde, en pişman olacağı bir yolda yürüdüğünün farkında değilmiş.
Hayriyenin İlknur adında bir arkadaşı var imiş.İlknurun
babasının küçük bir marketi var imiş.İlknur okuldan döner dönmez markete gidermiş. marketin bitişiğinde de bir market var imiş. o markette Ramazan adında sarışın,kumral,ela gözlü,uzun boylu bir çocuk varmış. İlknur o çocuğa karşı boş değilmiş tabii çocukta ona karşı birşeyler hissediyormuş ve çocuk ta duygularını hafif bir tebessümle ifade edermiş. Çocuk bundan sıkılmış ve buna son verip arkadaşına İlknura gidip benim ona karşı boş olmadığımı ve eğer istiyorsa onla daha samimi olmak isteğimi anlat demiş. Çocukta İlknnuru çağırıp anlatmış. İlknurda gülümseyerek bende ona karşı boş değildim zaten diyerek çocuğun yanından gitmiş.Ve 3 4 ay boyunca sevgili kalmışlar daha sonra da çocuk terbiyesiz birşey yapmış İlknurda sinirlenip ondan ayrılmış. Ve daha sonra İlknurun İbrahim adında bir sevgilisi olmuş.İbrahimde Hayriyenin okulunda imiş.İlknur ibrahime ne demek istiyorsa Hayriyeye söyler ve Hayriyede İbrahime İletirmiş.Ve Hayriye de bir gün tam yatağına uzanmış uyuyacakmış ki birden neden İlknurun sevgilisi varda benim ki yok demiş.Ve yılbaşı gününe de 3 gün kalmış. Ve hayriye İlknurun yanına gittiğinde bende mi sevgili yapsam demiş İlknurda ben sana demiyomuyum sana birini ayarliyim sen kabul etmiyon ki demiş.Hayriye de ben yılbaşı gününde mutlu olucağım onu hep seveceğim hayatımdan hiç silmeyeceğim birini istiyorum diye allahtan istiğcem demişki yılbaşı günü gelmiş. Ve Hayriye dileğini söylemiş ve en geç kesinlikle 5 gün sonra bir sevgilim olsun diye dilek tutmuş. Ve tam da beş gün sonra Hayriyeye İlknurun sınıfından biri Hayriyeyi görmüş ve Hayriyeye teklif vermesini istemiş İlknurdan tabi Hayriye duyduğunda sevgilisi olduğundan değil dileğinin kabul olduğundan dolayı çok mutlu olmuş. Ve Hayriye aşkını altı ay 9 gün sonra bitirmiş. Nedeni ise kuzenleeri Hayriyenin sevgilisinin gittiği internete tesadüfen gidip Hayriyele sevgilisinin mejalarını okumuş ve çabuk eve gelip Hayriye ye söylemişler bunu tabi Hayriyede bunu yalanlayıp bana sadece teklif verdiğini ve şuanda da başka bir arkadaşımla çıktığını anlatmış ve kuzenleri azda olsa Hayriyeye inanamışlar.Hayriye tabi bubnu duyar duymaz akşamın 17:00 felan sevgilisinin yanına gidip ona alel acele anlatmış ve segilisi tam yarım saat sonra mersine gideceği sevinciyle bunu duyar duymaz hemen gözleri yeşermiş birden ağlayıp tamam gidebilirsin demiş. Hayriyede gitmiş tabii ve bu hikayede burda biterr..Körü Körüne Bağlanmak hikayesini okudunuz.
Bu hikaye 4354 kez okundu.


<< Önceki Hikaye || Sonraki Hikaye >>

Bu kategoride en çok okunan 10 hikaye

1. LİSELİ KIZ
2. YENGEM
3. Korku
4. Bir Aşk Gerçeği AĞLICAKSINIZ
5. İNANILMASI ZOR AMA GERÇEK BİR HİKAYE MUTLAKA OKUYUN
6. ACI HAYAT
7. babamı istiyorum
8. satanistler
9. BEN HANDE:İŞYERİME ÇOK GEÇ KALMIŞTIM
10. ACI
Burada geçen Hikayelerden ekleyenler sorumludur.Canim.net hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
iletisim  Reklam  Gizlilik sözlesmesi
Diger sitelerimize baktiniz mi ? Radyo Dinle - milli piyango sonuclari - 2017 yeni yil mesajlari - Güzel sözler 2003- 2016 Canim.net Her hakki saklidir.