Güzel sözler | Fıkra | Hikaye | Şiir - Şair| Şarkı sözleri | Cep telefonları| Sohbet | Rüya | Sağlık | Biyografi | islam | Müzik | Haber

Canim.net
Hikayeler
Hikaye Ekle
Asker hikayeleri
Ayrılık hikayeleri
Aşk Hikayeleri
Aşk öyküleri
Başarı hikayeleri
Bilim kurgu hikayeleri
Çocuk Hikayeleri
Çocuk öyküleri
Dede korkut hikayeleri
Diğer Hikayeler
Dini Hikayeler
Dostluk Hikayeleri
Dostluk öyküleri
Dramatik hikayeler
Duygusal hikayeler
Edebi Hikayeler
Efsane hikayeleri
Gerçek Hikayeler
ilginç hikayeler
Komik Hikayeler
Korku hikayeleri
Kısa hikayeler
Kıssadan hisse hikayeler
Mektuplar
Padişah hikayeleri
Romantik hikayeler
Sevgi Hikayeleri
Tarihi hikayeler
Tatil hikayeleri
Türkü Hikayeleri
Yarış hikayeleri
Yaşanmış hikayeler
hayat güzel

bundan 4 ay önce büyük bı ameliyata gırdım..ve ameliyat olcam dıye hiç korkmadım ben 22 yaşındayım daha yapmam gereknler var deyıp çok neşelıydım ...dokktoruma korkmadığımı söyledım.. bana bı elbıse getırdıler gıydım elbısyı sacıma bone taktım.. hemşire geldı iğne yaptı bana sedye geldı yattım. benı ıyıce sardı görevlı sankı taput gıbı ve sadece asonsere bındığımı hatırlıyorum... ameliyat sırasında solunumum durmuş ve kalbımde durmuş yuce mevlam sen nelere kadırsın öluyu dırılten allahım şükürler olsun... o an orda bı hareketlılık olmuş doktorlar bırıkmış başıma ve kalbım atmaya başlamış tekrar fakat komaya gırmışım yoğun bakıma unıteyle götürmuşler... canım anneme merakdan mahvolmuş doktorlara soruyomuş daha neden çıkmadı dıye.. anneme ameliyat başarılı gectı şuna yoğun bakımda uyuyo demışler ana yüreği işde anlamış bışeyler olduğunu... tekrar gıtmış 1 gun oldu neden çıkmıyo demış ağlamış doktorum ıse kızınızın kalbı durdu çok uğraştık ve tekrar attı fakat komaya gırdı demış şuan için uyanmasını beklemekden başka yapacak bişey yok demış...gunler geçıyo ve ben hala uyanmadım yoğun bakımda makıne bağlı hayat mucadelesı verdım annemın yoğun ısrarı ıle 1 hafta sonra annemı 5 dakıkalığına almışlar ... annem hala o gunlerın etkısınde ölü gıbı yatıyodun yüzün sararmış allahıma hep dua ettım allhım benım canımı al kızım yaşasın dıye demiş..komdayken süreklı nabzım düşmüş .. hele brınde nabzım hızla düşmüş hastanede bı koşuşturma ılaç aramışlar canım anam yoğun bakımın kapısında beklıyomuş.. benım ısmımı soylerken duymuş çok acıl nabız hızla düşüyo dıye annem bayılmış orda..ve ameliyattan sonra 45 gun kendımı bılmeden uyumuşum. çok hayal meyal hatırlıyorum. pelın uyandı seslerını gözlerımı acıp tekrar uyumuşum uyandığımda karşımda bır suru kışı vardı günaydın cadı bızı çok korkuttun dedıler..ılk konuştuğum kelıme annem nerde olmuş.. sonra odaya çıkardılar benı annem nasıl öpuyo benı canım kızım sen gıtseydın ben ne yapradım dıye ve ben annemı tanıyamdım desem doğru olur... annem resmen erımış durumdaydı.. ben çok konuşamıyordum kısa kısa .ve ben sanıyorum kı hala ameliyat olduğum gundeyım... ameliyatım ne zman bıttı dedım doktor bugunle 46 gun dedı.ben şaka yapıyo sandım..ben bı asonsere bındığımı hatılıyorum oysakı tam 46 gun gecmış..bana şka yaparak çok uyudun artık uyuma sen hiç uyuyunca kalkamıyorsun dedıler.. 20 gun daha hastanede yatıp taburcu oldum ve 4 ay gectı aradan şuan ıyı sağlığım sureklı kan verıyorum tabı ilça bağımlı yaşıyorum....ınanamıyorum hala 46 gun gecmışş aradan ..canım annem kımbılır nası gecırdı o 46 gunu.. hastande yatmış hep hep dua etmış ....allah ölmemı istemedı... eyyyy öluyu dırılten allahım şükürler olsun sana ... sana ınanmayanlar taş olsun...hayatımda herşey çok güzle gecıyo artık hiç bişeyı kafama takmıyorummmm ölumlu dünya nede olsaaa... yaşamak çok güzellll nefes alıyorum ya gerısı önemlı değilhayat güzel hikayesini okudunuz.
Bu hikaye 6477 kez okundu.


<< Önceki Hikaye || Sonraki Hikaye >>

Bu kategoride en çok okunan 10 hikaye

1. Bir bebeğin anne karnında melekle konuşuyor(okumadan geçmeyin çok acıklı gerçek olay)
2. YETİM ÇOCUK
3. inanılmaz bir aşk efsane gibi lütfen okuyunuz
4. FAKİR AİLE
5. Bır annenın fedakarlıgı
6. aşık oldum ama imkansız işte
7. imkansız =(((((((((
8. kalbim kırık
9. küçük çocuk
10. Büyük Umut
Burada geçen Hikayelerden ekleyenler sorumludur.Canim.net hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
iletisim  Reklam  Gizlilik sözlesmesi
Diger sitelerimize baktiniz mi ? Radyo Dinle - milli piyango sonuclari - 2017 yeni yil mesajlari - Güzel sözler 2003- 2016 Canim.net Her hakki saklidir.