Güzel sözler | Fıkra | Hikaye | Şiir - Şair| Şarkı sözleri | Cep telefonları| Sohbet | Rüya | Sağlık | Biyografi | islam | Müzik | Haber

Canim.net
Hikayeler
Hikaye Ekle
Asker hikayeleri
Ayrılık hikayeleri
Aşk Hikayeleri
Aşk öyküleri
Başarı hikayeleri
Bilim kurgu hikayeleri
Çocuk Hikayeleri
Çocuk öyküleri
Dede korkut hikayeleri
Diğer Hikayeler
Dini Hikayeler
Dostluk Hikayeleri
Dostluk öyküleri
Dramatik hikayeler
Duygusal hikayeler
Edebi Hikayeler
Efsane hikayeleri
Gerçek Hikayeler
ilginç hikayeler
Komik Hikayeler
Korku hikayeleri
Kısa hikayeler
Kıssadan hisse hikayeler
Mektuplar
Padişah hikayeleri
Romantik hikayeler
Sevgi Hikayeleri
Tarihi hikayeler
Tatil hikayeleri
Türkü Hikayeleri
Yarış hikayeleri
Yaşanmış hikayeler
arkadaşım benim takımım yendiği için bana küstü

bir takım için arkadaşlığımızı bitirdi.nasıl bir şey bu? oyun oynuyoduk beden dersinde yakan top oynuyoduk o ayrı takımdaydı bende oyun bittiğinde biz yenmiştik.sevindik sevincimizden en iyi takım bizim takım dedik.öyle yapıyoduk arkadaşım ise bir bankta oturuyodu.hemen yanına gittim ne oldu? diye sordum.o ise bana defol git!! dedi.???? bu da neydi şimdi en ama en iyi arkadaşım dedi bu lafı.yanına gittim ne oldu niye kızgınsın dedim.o ise defol git dedim sana defoll! diye bağırdı.bir an endişelendim.koşa koşa bir yere gitti.takımımızdakiler nasıl yendik ama diye konuşuyolardı.bende dur 1 dk diyip gittim ordan.arkadaşım arkada oturuyodu.yine yanına gittim ve ona ne oldu neden bağırıyosun ne yaptım dedim.o ise ya git başımdan giiit defol ol git bıktım senden git başımdann giiittt!! dedi.ama bende sinirlenmeye başlamıştım.ve ona bağırarak bak ne oldu bilmiyorum neden bana kızdığınıda bilmiyorum ama bana bağırmaa tamam mı bağırma buna tahammül edemiyorum.sana neden kızdığını soruyorum sen ise bana defol diyosun ne yaptığımı söylede bende anlayayım kalbi kırılmış diyip senden özür dileyeyim.ne yaptım ha eğer bana bağırmaya devam ediceksen.sen defol sana adamca soruyorum bana defol demeye hakkın yok! anladın mı eğer bana defol demeye devam ediceksen senden bıktım diceksen bana artık bu arkadaşlığımız bitsin o zaman tamam mı şimdi defoluyorum.dedim.o bana duurr dedi.bende arkama dönüp ne var dedim yine mi defol diyeceksin.dedim.o bana hayırr dur dedi.sana neden bağırdım biliyormusun dedi.bende bi söyleseydin defol demekten söylemedin ki nerden bileyim ben.dedim. bağırarak.o da bana senin takımın yendiği için dedi.bende bunu içinmiydi bütün şu bana defol demelerin bunun için miydi.yazıklar olsun be yazıklar olsun benim takımım yendi diye bana defol diyosun sen ne biçim bir arkadaşsın bir oyun için bana bağırıyosun.bende kötü birşey yaptım sandım.yuh be yuh sana şimdi sen defol.dedim.ve gidiyodum ki bana özür dilerim dedi.affet beni dedi.bende ona dönüp tamam affettim dedim.bide ona birdaha böyle bişey yapma dedim.o da tamam yapmam dedi.ve gülümsedik birbirimize sarıldık.arkadaşım benim takımım yendiği için bana küstü hikayesini okudunuz.
Bu hikaye 2838 kez okundu.


<< Önceki Hikaye || Sonraki Hikaye >>

Bu kategoride en çok okunan 10 hikaye

1. DOSTLUK
2. dostluk aslında budur...
3. Nağmeler
4. gerçek dostlar
5. SEVGİLİ TAVŞANCIK
6. kardeşim
7. elma ağacı ve armut ağacının kavgası
8. kankam ve ben
9. dostluk
10. el ele ver
Burada geçen Hikayelerden ekleyenler sorumludur.Canim.net hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
iletisim  Reklam  Gizlilik sözlesmesi
Diger sitelerimize baktiniz mi ? Radyo Dinle - milli piyango sonuclari - 2017 yeni yil mesajlari - Güzel sözler 2003- 2016 Canim.net Her hakki saklidir.