Güzel sözler | Fıkra | Hikaye | Şiir - Şair| Şarkı sözleri | Cep telefonları| Sohbet | Rüya | Sağlık | Biyografi | islam | Müzik | Haber

Canim.net
Hikayeler
Hikaye Ekle
Asker hikayeleri
Ayrılık hikayeleri
Aşk Hikayeleri
Aşk öyküleri
Başarı hikayeleri
Bilim kurgu hikayeleri
Çocuk Hikayeleri
Çocuk öyküleri
Dede korkut hikayeleri
Diğer Hikayeler
Dini Hikayeler
Dostluk Hikayeleri
Dostluk öyküleri
Dramatik hikayeler
Duygusal hikayeler
Edebi Hikayeler
Efsane hikayeleri
Gerçek Hikayeler
ilginç hikayeler
Komik Hikayeler
Korku hikayeleri
Kısa hikayeler
Kıssadan hisse hikayeler
Mektuplar
Padişah hikayeleri
Romantik hikayeler
Sevgi Hikayeleri
Tarihi hikayeler
Tatil hikayeleri
Türkü Hikayeleri
Yarış hikayeleri
Yaşanmış hikayeler
benim arkadaşımmış ama fark etmedim :(

yolda yürüyordum.yürümez olaydım.ayağım taşa takılıp yere yapıştım:(.kalktım.devam ettim. yoluma.karşıma zeynep çıktı.selamlaştık bi kaç laf anlattık.sonra gittim.yine gitmez olaydım.zeynep haklıymş.gitmeseydim.oraya gitme demişti.karşıma 2 tane aç kurt çıktı ne yapacağıma bilemedim.çok korktum.imdaat! diye bağırdım.zeynep zeynep!!diyede bağırdım.o çoktan gitmişti.aman allahım.ne kötü bi gün geçti.kurtlar üstüme yürüdü.imdaaat yardım edin diye bağırdım.ama duyan olmadı.annecim babacım.diye bağırdım. oysaki annem beni markete gönderdi.ben kurtlarla mücadele ediyodum.ne yapacağımı bilemedim:( geri geri gittim.gitmez olaydım az daha kalsın.çöpe düşüyodum.aklıma bişi geldi.çöpün içindeki poşetleri çıkardım.bir o yana bir bu yana salladım.kurtlar geri çekildi.içim biraz rahatladı biraz daha salladım kurtlar iyice uzaklaşmıştı.ne olsun bi kurdun dişi çöp poşetine geldi.çöp poşeti ccaarrrt!!! diye yırtıldı.bende o anda kaçtım.kaçarkende düşünüyodum bu iki kurt şehirde ne arıyordu.dağ başımı burası.kurtlardan iyice kurtuldum.nefes nefese kaldım.üstüm biraz kirlenmişti.zeynebi dinleseydim bunların hiç biri olmazdı.ağlıyodum bi yandan da yürüyerek.gidiyodum.gözyaşlarım dinmiyodu.zeynep beni görünce.sana oraya gitme demiştim nehir beni dinlemedin.dedi.bende özür dilerim.diye ordan hemen kaçtım.biraz nefes almak istiyodum:,(nefes içimden bağırasım geldi.bunladım.çeşmeden biraz sus içtim.rahatladım.zeynep ordan gitme bu sefere beni dinle dedi.ama evimizin yolu ordan dı annem beni merak etmiştir.dedim ordan gidicem dedim.ufff yine zeynep haklı çıktı.karşıdan bir adam çıktı.bıçak vardı elinde.nereye velet dedi. sana ne !diye bağırdım.ama korkmuştum.bıçağını bana doğru gösterdi.ordaki bir odunu aldım.gelirsen bunu sana atarım dedim.ama elllerim titriyodu.benimle alay etmeye başladı.bende odunu attım.ağladım.imdaaat!diye bağırdım.adam yere yığıldı.hemen kaçtım.annem de beni arıyormuş.zeynep hemen arkamdan koştu.ben sana demiştim.bi de bana nehir aslında ben seni çok seviyorum.dedi.bi kaç kere yine demişti.oralardan geçme diye.ama ben bi bahane bulup yine geçiyodum.okulda ona hep kötü davranıyodum.ama...suçlu olan benmişim...:( ve çok üzgünüm.o da bana nehir bir daha seni uyarmıycam.sen bana kötü davaranıyosun.oysa ki ben seni çok seviyorum seninle arkadaş olmak istedim.ama... belliki beni sevmiyorusun.dedi ben hem yaşadıklarım için ağlıyodum.hem de onun bu sözlerine.bende ağlıycak gözyaşı kalmamıştı.sanki bütün gözyaşlarımı o güne harcadım.zeynep o lafları diyince hemen kaçtı. evimize gittim.annemde beni arıyodu.bi yandan da ağlıyodu.bende o da ağladık.babam geldi.olnanları anlattım aileme.annem ve babam yanlış etmişsin.dedi.sonra polisler odunla vurduğum adamı hapise götürdüler.ve bana da bi daha yanlız başına sokaklarda gezme. diyip gülümsedi.ama zeynep konusu daha bitmemişti. ZEYNEP EĞER BUNU OKUDUYSAN LÜTFEN BENİ AFFETT!!benim arkadaşımmış ama fark etmedim :( hikayesini okudunuz.
Bu hikaye 2510 kez okundu.


<< Önceki Hikaye || Sonraki Hikaye >>

Bu kategoride en çok okunan 10 hikaye

1. DOSTLUK
2. dostluk aslında budur...
3. Nağmeler
4. gerçek dostlar
5. SEVGİLİ TAVŞANCIK
6. kardeşim
7. elma ağacı ve armut ağacının kavgası
8. kankam ve ben
9. dostluk
10. el ele ver
Burada geçen Hikayelerden ekleyenler sorumludur.Canim.net hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
iletisim  Reklam  Gizlilik sözlesmesi
Diger sitelerimize baktiniz mi ? Radyo Dinle - milli piyango sonuclari - 2017 yeni yil mesajlari - Güzel sözler 2003- 2016 Canim.net Her hakki saklidir.