Güzel sözler | Fıkra | Hikaye | Şiir - Şair| Şarkı sözleri | Cep telefonları| Sohbet | Rüya | Sağlık | Biyografi | islam | Müzik | Haber

Canim.net
Hikayeler
Hikaye Ekle
Asker hikayeleri
Ayrılık hikayeleri
Aşk Hikayeleri
Aşk öyküleri
Başarı hikayeleri
Bilim kurgu hikayeleri
Çocuk Hikayeleri
Çocuk öyküleri
Dede korkut hikayeleri
Diğer Hikayeler
Dini Hikayeler
Dostluk Hikayeleri
Dostluk öyküleri
Dramatik hikayeler
Duygusal hikayeler
Edebi Hikayeler
Efsane hikayeleri
Gerçek Hikayeler
ilginç hikayeler
Komik Hikayeler
Korku hikayeleri
Kısa hikayeler
Kıssadan hisse hikayeler
Mektuplar
Padişah hikayeleri
Romantik hikayeler
Sevgi Hikayeleri
Tarihi hikayeler
Tatil hikayeleri
Türkü Hikayeleri
Yarış hikayeleri
Yaşanmış hikayeler
Sadece Katil 1

Yağmur caddenin kalabağına aldırış etmeden hızını arttırıyordu. Küçük su mermilerinden kaçışan insanlar saçakların, otobüs duraklarının ve binaların birinci kat balkonlarının altında toplanmaya başlamışlardı. İlerledikçe belirli aralıklarla gördüğüm bu topluluklardan biri Makasçılar sokağının girişindeki koyu kırmızı renk apartmanın birinci kat balkonunun altında dizilmişti. Yanlarından geçerek yürümeye devam ettim. Sokağa girdikten yağmur şiddetini azaltmıştı, şemsiyemi kapatırken barın kapısındakı ışıkların sokağa yansıdığını farkettim. Aradığım yeri bulmuştum sanırım.
Yüz metre kadar daha yürüdükten sonra kapının önüne gelmiştim. İçeriden kulağı rahatsız eden bir müzik sesi, daracık sokaktaki duvarlara çarpıp müzik zevkime hücum ediyordu. Biraz durdum ve müziğin boğazımı gırtlaklamasına aldırış etmeden içeri girdim. Karanlık dar bir koridorda iki tane kapıdan geçtikten sonra az önce boğazımı gırtlaklayan müzik şimdi balyozla göğsüme darbeler indirmeye başlamıştı. Ancak yine de dikkatimi toplamaya çalıştım.
Bar taburesine otururken bir vişne suyu söyledim. Vişne suyumu beklerken sakince etrafımı izlemeye başladım. Öncelikle dans edenlere dikkat kesildim. Gerçekten eğleniyor olmalıydılar çünkü hepsi kendilerini kaybetmişçesine göğsümde balyozla güç denemesi yapan müziğe kaptırmışlardı. Ardından gözüm sol çaprazımdaki köşeli siyah deri koltuklardan birinde kırmızı saçları, parlak mavi gözleri ve iri göğüslerini teşhir eden askılı ve pembe buluzuyla dikkatimi çeken kıza takılıvermişti .
-"Vişne suyunuz..."
Bardağımı alıp ayağa kalktım. saçlarını geriye atarak bana bakıyordu tavşan kazanıma girmişti anlaşılan, e o kazana girmişse bana da pişirmek düşerdi artık. Emin adımlarla yürümeye başladım her zaman ki sakin görünmeye çalışıyordum, kızların çok beğendiği dişlerimi ön plana çıkararak gülümsemeye çalıştım. Masaya yaklaştıkça konsantrasyonum artıyordu, dikkatle avına yaklaşan bir aslan kadar düşünceliydim, kafamda kendi ürettiğim sahte karakterin içine hızla giriyordum. Her zaman ki gibi sıfır hatalı olmalıydı herşey.
Masaya bir iki adım kala vişne suyumdan bir yudum almak için bardağımı ağzıma götürdüm ve tam o anda dans eden kalabalığın arasından biri önüme doğru yuvarlandı. Bir an durdum ve birinin onu kaldırmasını bekledim fakat kimse kaldırmadı, muhtemelen sarhoştur diye düşündüm. İstemeden de olsa kaldırmak için eğilirken bir çift gözle karşılaştım. Kız biraz doğrulmuş ve bakışlarını her nedense bana dikmişti.Sadece Katil 1 hikayesini okudunuz.
Bu hikaye 2270 kez okundu.


<< Önceki Hikaye || Sonraki Hikaye >>

Bu kategoride en çok okunan 10 hikaye

1. 10 ERKEK 1 KADIN
2. ZEKA TESTI
3. DÖRT MEVSİM MASALI
4. FARENİN DERS VEREN ÖYKÜSÜ
5. maceranın böylesi
6. yılan ve adamın dostuluğu
7. AYAKKABI
8. Annenin Gözyaşları
9. SAZ ÇALAN KAZIM
10. MUKEMMEL ÇIFT
Burada geçen Hikayelerden ekleyenler sorumludur.Canim.net hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
iletisim  Reklam  Gizlilik sözlesmesi
Diger sitelerimize baktiniz mi ? Radyo Dinle - milli piyango sonuclari - 2017 yeni yil mesajlari - Güzel sözler 2003- 2016 Canim.net Her hakki saklidir.