Güzel sözler | Fıkra | Hikaye | Şiir - Şair| Şarkı sözleri | Cep telefonları| Sohbet | Rüya | Sağlık | Biyografi | islam | Müzik | Haber

Canim.net
Hikayeler
Hikaye Ekle
Asker hikayeleri
Ayrılık hikayeleri
Aşk Hikayeleri
Aşk öyküleri
Başarı hikayeleri
Bilim kurgu hikayeleri
Çocuk Hikayeleri
Çocuk öyküleri
Dede korkut hikayeleri
Diğer Hikayeler
Dini Hikayeler
Dostluk Hikayeleri
Dostluk öyküleri
Dramatik hikayeler
Duygusal hikayeler
Edebi Hikayeler
Efsane hikayeleri
Gerçek Hikayeler
ilginç hikayeler
Komik Hikayeler
Korku hikayeleri
Kısa hikayeler
Kıssadan hisse hikayeler
Mektuplar
Padişah hikayeleri
Romantik hikayeler
Sevgi Hikayeleri
Tarihi hikayeler
Tatil hikayeleri
Türkü Hikayeleri
Yarış hikayeleri
Yaşanmış hikayeler
gerçek tatilde yaşadık

Merhaba . havuzdan sonra Ayşe ile bizim eve gittik
. Evde kimse yoktu. Annemgil teyzemlere gitmişti.
dedimki bizde kal .Ayşegül anneme haber veriyim . Bende mutlu oldum ayşegülü çok seviyorudum. o benim en iyi arkadaşımdı. Sonra ailesinden izin aldı ve benle kaldı. Bir süre sonra güneş battı gece olmuştu.
Herkes evine gitmişti. biz ise kız kıza kalmıştık.
Ne yapsak die düşünürken tv izleyelim dedik. Bir süre sonra da ondan da sıkıldık . pc oynadık ondanda sıkıldık. Ayşegül bana gizem gelde beraber dışarı cıkalım parka gidelim dedi. Aldık çekirdekleri. Saat 8 bucuk du galiba. Sonra parkta kimse yoktu. Ama ben salanmak istedim tam sallanırken oturduğum yerde bi kağırt olduğunu fark ettim. Kağırta yalandan bir göz attım ayşegül gizem falan yazıodu . Iyy dedim hemen kalkdım. Kağırt kırlı gozukuodu. Ayşegül ne oldu dedi bende pis kağırdın üstüne oturdum dedim oda hm bakıyım arkana bişi olmuşmu olmamış olmamış dedi. Tmm dedim gittim yanına çekirdek cıtıoz. Sonra saat 9 bucuk olunca hadi gidelim dedim . Isız bi yer dedım . Ayşegül tmm dedi biraz daha duralım ole . hava okadar güzeldi ki. Bi an biri geldi yaşlı biri. Yırtıp atığım kağırdı aldı düzledi . ve cebine koydu. Bende ıyyy.. Nappcakk o kağırdıı ıykkk ıyykk dıodum .Ayşegül hadi gidelim dedi gittik. Sonra evde bi bakdım anahtarım yok !. Telefon da yanımda yok . Hemen geri parka gittik . Yok yok yok yok . neyse cılıngır falan cağırdık ole girdik. Ama olanlar böle de kalmadı . TV acılmadı elektırıkler gitti. Ama biz hala işin gırgırdındaydık. Elektirik gittiğinden sonra bizim odaya geçelim dedim. Benim odamda kocaman tablo vardı aile tablomuz. Ben gosteriodum aıle tabolumuz ama resim belli değildi. Neyse biraz fıkra falan anlattık:) sesiz sinama oynadık. Dışarı ışığıyla zar zor kendımızı goruoduk bi an ışık gelmesiyle benim bağırmam bir oldu . Ben tam tabloya bakarken ışık geldi ama tabloda o yırtıp attığım kağırt aynen şoyle yazıyordu : GİZEM AYŞEGÜL sonrası çok karışıktı okuyamıordum o an kendımı yatağa attım . Ağlıyordum ayşegül noldu noldu diyince yatakdan kalkdım ve gozum kapalı bir şekilde tabloya bak die bağırıyordum. Birden ayşegül elimi gözümden cekti. Ne var ki dedi bağırdı gözümü açdım hiçbirşey yoktu ama gördüğüme emindimgerçek tatilde yaşadık hikayesini okudunuz.
Bu hikaye 13068 kez okundu.


<< Önceki Hikaye || Sonraki Hikaye >>

Bu kategoride en çok okunan 10 hikaye

1. barbie ailesi tatilde
2. kıyıdaki balık
3. uzun kulak ailesi
4. En Güzel Tatil
5. güzel tatil
6. ecenin tatili
7. gerçek tatilde yaşadık
8. YAZ ASKLARI..!
9. BENİM TATİLİM
10. suda boğulan çocuk
Burada geçen Hikayelerden ekleyenler sorumludur.Canim.net hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
iletisim  Reklam  Gizlilik sözlesmesi
Diger sitelerimize baktiniz mi ? Radyo Dinle - milli piyango sonuclari - 2017 yeni yil mesajlari - Güzel sözler Sohbet 2003- 2016 Canim.net Her hakki saklidir.