Güzel sözler | Fıkra | Hikaye | Şiir - Şair| Şarkı sözleri | Cep telefonları| Sohbet | Rüya | Sağlık | Biyografi | islam | Müzik | Haber

Canim.net
Hikayeler
Hikaye Ekle
Asker hikayeleri
Ayrılık hikayeleri
Aşk Hikayeleri
Aşk öyküleri
Başarı hikayeleri
Bilim kurgu hikayeleri
Çocuk Hikayeleri
Çocuk öyküleri
Dede korkut hikayeleri
Diğer Hikayeler
Dini Hikayeler
Dostluk Hikayeleri
Dostluk öyküleri
Dramatik hikayeler
Duygusal hikayeler
Edebi Hikayeler
Efsane hikayeleri
Gerçek Hikayeler
ilginç hikayeler
Komik Hikayeler
Korku hikayeleri
Kısa hikayeler
Kıssadan hisse hikayeler
Mektuplar
Padişah hikayeleri
Romantik hikayeler
Sevgi Hikayeleri
Tarihi hikayeler
Tatil hikayeleri
Türkü Hikayeleri
Yarış hikayeleri
Yaşanmış hikayeler
\'\'onlar\'\' var mı? (okuyun çok ilgin gelicekkkk bazı sorulara cevap bulacaksınız, çok uzunmuş, kim okur demeyin, bence çok güzel oldu)

''onlar'', kimi olduklarını, kimi de sadece filmlerde olduklarını söylüyor, ama kesin bir cevap yoktu, hala yok, ama elde çok büyük kanıtlar var. önce, eskilere bakalım, mesela yunan mitolojisi....tepegöz, hmmm, bi deli bişey uydurmuştur, herkes inanmıştır, ama duur, türk mitolojisi, dede korkut masallarını bilirsiniz, aha orda da tepegöz var ıo) dünyanın iki farklı, birbirinden tamamen bağımsız iki noktasında aynı karakter karşımıza çıktı, tesadüf diyelim...sonraa, yunan tanrıları, zeus, hades, falan filan...tamam, başka bi deli uydurdu bunu da, ama bi dakka, mısır tanrıları noolcak? yine aynı mevzu, dünyanın birbirinden bağımsız iki bölgesinde yine bir benzerlik, mitolojik tanrılar...tamam, bunlar ilk kanıtlardı, şimdi mimari eserlere gelelim, piramitler! dünyanın 7. harikası olan mısır piramıtlerini herkes bilir, ama dur yaa, amerikada piramidin ne işi var, inkalar yapmış işte, ama kim yaptırdı, kim yaptırdıysa helal olsun ama ne işmiş bu, yine birbirinden bağımsız iki yer, yine bir benzerlik..dur dur dur duuur, uzak doğuda, çinde de piramitler bulunmuş, araştırın inanmazsanız....aha da oldu sana 3 farklı noktada piramitler.....bunlar havadan mı indi? eveet uzay gemisinden indi, geldi besbelli...sonra o ilkel duvar resimleriii, adamlar uzay mekiğinden inen astronotları çizmişler, bööle bayaa bayaa astronot yani, ampul gibi kafa...sonra bi onu daha var, fazla uzak da diil ha, hristiyanlık..hz. isa nın duvarlara yapılmış çizimlerinde, tabii ki çarmıha gerilmiş resimlerinden bahsetmiyorum, bööle kafasında camımsı yuvarlak bişi var, ne işmiş bu, adam yüzüm kirlenmesin diye mi takmış o camı, sonra, tam çarmıha gerillecekken göğe yükseldiği söylentileri var, gerçek mi bilmem tabi.....ama bazı şeyler insanlığa havadan mı geldi derseniz, cevabı muhakkak evettir........''onlar'' var mı? (okuyun çok ilgin gelicekkkk bazı sorulara cevap bulacaksınız, çok uzunmuş, kim okur demeyin, bence çok güzel oldu) hikayesini okudunuz.
Bu hikaye 9273 kez okundu.


<< Önceki Hikaye || Sonraki Hikaye >>

Bu kategoride en çok okunan 10 hikaye

1. Uzaylılar
2. Patlayan uzay robotu
3. UZAY GEMİSİ 1.bölüm
4. Tarladaki Uzaylılar (GERÇEK)
5. 13000 yıl sonra
6. Dünya\'yı Kurtaran Adam Mülayim-man
7. Uzman Dili Bilgisayarı
8. matruşka bebek
9. DEJEVUE
10. \'\'onlar\'\' var mı? (okuyun çok ilgin gelicekkkk bazı sorulara cevap bulacaksınız, çok uzunmuş, kim okur demeyin, bence çok güzel oldu)
Burada geçen Hikayelerden ekleyenler sorumludur.Canim.net hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
iletisim  Reklam  Gizlilik sözlesmesi
Diger sitelerimize baktiniz mi ? Radyo Dinle - milli piyango sonuclari - 2017 yeni yil mesajlari - Güzel sözler Sohbet 2003- 2016 Canim.net Her hakki saklidir.