Güzel sözler | Fıkra | Hikaye | Şiir - Şair| Şarkı sözleri | Cep telefonları| Sohbet | Rüya | Sağlık | Biyografi | islam | Müzik | Haber

Canim.net
Hikayeler
Hikaye Ekle
Asker hikayeleri
Ayrılık hikayeleri
Aşk Hikayeleri
Aşk öyküleri
Başarı hikayeleri
Bilim kurgu hikayeleri
Çocuk Hikayeleri
Çocuk öyküleri
Dede korkut hikayeleri
Diğer Hikayeler
Dini Hikayeler
Dostluk Hikayeleri
Dostluk öyküleri
Dramatik hikayeler
Duygusal hikayeler
Edebi Hikayeler
Efsane hikayeleri
Gerçek Hikayeler
ilginç hikayeler
Komik Hikayeler
Korku hikayeleri
Kısa hikayeler
Kıssadan hisse hikayeler
Mektuplar
Padişah hikayeleri
Romantik hikayeler
Sevgi Hikayeleri
Tarihi hikayeler
Tatil hikayeleri
Türkü Hikayeleri
Yarış hikayeleri
Yaşanmış hikayeler
en iyi arkadaşlık

iki geç erkek vardı ve bunlar çok iyi arkadaştı.ve bunların adı mustafa ve aliydi ali nişanlıydı ve mudtafa ne dese ali onu yapıyordu. ve günlerden bir gün mustafa aliyi arayıp onabişey söylemek istediğini hemen buluşmaları gerektiğini arayıp söyledi ve ali hemn dedi. tabi dostum hemen nerde buluşalım dedi.herzaman gittiğimiz kafede dedi.ve ali herzaman arkadaşıyla buluştuğu kafaya gitmek için yol aldı.ve vardılar ikiside mustufa aliye nişanlısından ayrılmasını istedi onunla kendisi evlenmek istediğini söyledi alinin dünya başına yıkıldı.ve önce yutkundu sonra mustafaya şu cevabı verdi tabi arkadaşım sen iste herşeyi yaparım dedi. ve ali oradan ağlayarak ayrıldı ve nişanlısına ayrılmak istediğini söyledi ve ayrıldılar. ali eve kapanmışatı mustafayla arda bi konuşuyordu ama yaklaşık bir haftadır konuşmamışlardı ve mustafa ardı. dostum ben kapıdayım kapıyı açarmısın dedi.ve ali tamam hemen açıyorum dedi.ve kapıyı açtı ali ve mustafa aliden borç para istedi.ve ali kaç para diye sordu? mustafa en az 50 bin dedi ali tamam yarın getirim bu parayı dedi mustafa tammam saol dedi ve ordan ayrıldı.ve ertesi gün evi sattı. ve mustafaya 50 bini verdi alinin cebinde sadace 20 tl kalmıştı. ama o parayı değil nişanlisını düşünüyordu.ve ali ertesi gün mustafanın açtığı büyük şirkete gitti ve arkadaşına hiç parası olmadığını ve ondan bir iş istediğini söyledi ve mustafa üzgünüm veremem arkadaşım dedi mustafa oysaki orda patrondu.ve benkadan para çekicekti heralde bi 100 tl vardır dedi.ve bankaya gitti bir baktıki hesabında 50 bin var ve bir ev aldı ve evine bir hizmetçi baktı.ve işe bir yaşlı kadın aldı.ve yaşlı teyzeyle çok iyi anlaşıyorlardı. ve ona bir kız buldu ve evleniyorlardı düğün gecesi ali sahneye çıkmak için izin istedi ve konuşma yaptı konuşmada şunları söyledi benim bir dostum vardı.ilk önce nişanlımı aldı. ve sonra beden 50 bin borç istedi bende evimi sattım ve ona 50 bin verdim ve sonra cebimde 20 tleyle gezdim VE ONDAN İŞ İSTEDİM VE BANA Bİ ÇAYCI İŞİ BİLE VERMEDİ. dedi ve sahmeden indi ve sonrada mustafa sahneye çıktı ve şunları dedi aslında nişanlınla aslında evlenmedim o çok kötü biriydi seni haketmiyordu dedi ve doğru senden 50 bin istedim bir iş kurmak için ama sonra banka hesabına 50 binyatırdım ve sana niye iş vermedim biliyormusun sana emir veremem iş yaparken buyüzden iş vermedim.dedi ve o hizmetçi olarak senin evine gelen kadın benim annem sana bakmesı için yolladım şimdi evlendiğin kız ise benim kız kardeşim dedi ve ali hemen sahneye zıplayıp arkadaşına sımsıkı sarıldı. ve düğüne devem edildi.en iyi arkadaşlık hikayesini okudunuz.
Bu hikaye 16101 kez okundu.


<< Önceki Hikaye || Sonraki Hikaye >>

Bu kategoride en çok okunan 10 hikaye

1. 10 ERKEK 1 KADIN
2. ZEKA TESTI
3. DÖRT MEVSİM MASALI
4. FARENİN DERS VEREN ÖYKÜSÜ
5. maceranın böylesi
6. yılan ve adamın dostuluğu
7. AYAKKABI
8. Annenin Gözyaşları
9. SAZ ÇALAN KAZIM
10. MUKEMMEL ÇIFT
Burada geçen Hikayelerden ekleyenler sorumludur.Canim.net hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
iletisim  Reklam  Gizlilik sözlesmesi
Diger sitelerimize baktiniz mi ? Radyo Dinle - milli piyango sonuclari - 2017 yeni yil mesajlari - Güzel sözler 2003- 2016 Canim.net Her hakki saklidir.