Güzel sözler | Fıkra | Hikaye | Şiir - Şair| Şarkı sözleri | Cep telefonları| Sohbet | Rüya | Sağlık | Biyografi | islam | Müzik | Haber

Canim.net
Hikayeler
Hikaye Ekle
Asker hikayeleri
Ayrılık hikayeleri
Aşk Hikayeleri
Aşk öyküleri
Başarı hikayeleri
Bilim kurgu hikayeleri
Çocuk Hikayeleri
Çocuk öyküleri
Dede korkut hikayeleri
Diğer Hikayeler
Dini Hikayeler
Dostluk Hikayeleri
Dostluk öyküleri
Dramatik hikayeler
Duygusal hikayeler
Edebi Hikayeler
Efsane hikayeleri
Gerçek Hikayeler
ilginç hikayeler
Komik Hikayeler
Korku hikayeleri
Kısa hikayeler
Kıssadan hisse hikayeler
Mektuplar
Padişah hikayeleri
Romantik hikayeler
Sevgi Hikayeleri
Tarihi hikayeler
Tatil hikayeleri
Türkü Hikayeleri
Yarış hikayeleri
Yaşanmış hikayeler
tersten bakış....

yüzyılın en azılı haydutu özgürlük yıllardır tutuklu bulunduğu,amerikadaki cezaevinden terörist bir grup tarafından
yapılan kanlı baskın sonucu kaçırılmıştır.
bilindiği üzere özgürlük amerikan hükümetini soykırım yapmakla suçlamış bu amaçla abd nin bir çok eyaletinde terörist saldırılarda bulunmuş,bir çok işadamını,polisi ve askeri katletmiştir.güya yüzyılın en azılı haydutu özgürlüğe göre zenciler köle muamelesi görmekte,açlık sınırında yaşamkta yersiz yurtsuz bırakılmaktadır.hatta eski amerikan yerlileri kızılderililerin soykırıma kurban gittiğini iddia ederek hükümetimizi suçlamakla kalmayıp,maykıl jakson gibi santçıyı örnek göstererek,bu zencinin kendi ırıkından o kadar çok nefret ettiğini,utandığını ispat etmek için derisinin rengini ameliyatla beyaza çevirmeye çalıştığını bunun suçunun abd hükümetine ait olduğunu bu yüzden zenci halkını ve kızılderili halkını özgürlüğe kavuşturmak için şiddete başvurduğunu bildirmiştir.aynı terörist grup fransayı soykırımla suçlamış,büyük britanya ingiltereyi irlanda ve iskoç halklarının özgürlüğünü tanımamaklasuç işlediğini bu yüzden şiddet eylemlerinin artarak devam edeceğini açıklamıştır.terörist örgütün bu hayalı elbet gerçek olmayacaktır.batı dünyasına bu şekilde yaklaşan bu terörist grup doğuda tam tersi şekilde hareket etmektedir.
dos ve müttefik ülke türkiyede hükümetin bütün sadakatine bağımlılığına rağmen,türkiye cumhuriyeti devletini özgürleştirme bağzımsızlaştırmak için saldırılarını yeniden başlatmıştır.
geçen türk hükümetinin yaptığı basın duyurusunda hükümetin asla bu ülkeyi özgür bağımsız başı dik bir devlet yapmayacağı
hatta bu sözlerin lafının bile edilemiyeceği en üst düzeyde ifade edilmiş olması,avrupa ve abd de sevinçle karşılanmıştır.
terörist özgürlük,afganistan,ırak.filistinde kan dökmeye devam etmekte ısrarla bir hayal peşinde koşmaktadır.bu ülkerin özgürleşmesi ve bağımsız olması için şiddete başvurmaktadır.biz medeni ve çağdaş ülkeler olarak şunu ifade etmek isteriz ki,kutsal meryem anamız kutsal oğul ve kutsal babamız bize her zaman barışı,huzuru tavsiye etmiştir.
çocuklarınızı bu katil ruhlu özgürlüğün telkinlerinden uzak tutmanızı,özellikle istirham ederiz.
artık kozmopolit bir dünyada yaşıyoruz.evrensel bir kültürün parçasıyız.evrensel bir dile doğru gidiyoruz.
islamda tıpkı hristiyanlık gibi barışı itaat etmeyi öbür dünya için çalışmayı bu dünyanın fani olduğunu söyler,bu geçici dünyada günahkarları allah cezalandırır.
EY.....DÜNYA HALKLARI....
gördüğünüz gibi allah kötü kullarını ırakta filistinde afganistanda somali etiyopyada nasıl cezalandırıyor.biz sadece
onları doğru yola getirmekte bir vesileyiz.terörist özgürlük ise din millet bağımsızlık gibi kavramların arkasına sığınarak,kan dökmekte kadınları kocasız bebekleri anne babasız bırakmaktadır.dünya halkları bütün bu şiddete karşın kimin yanındasınız.
sizlere büyük bir gururla söylemek isterim ki,her alanda atılımlar yapan,çağdaş modern bir ülke olan şu an iktidarda olan türk hükümetini örnek alın.
dini islam olmasına rağmen dinler arası diyaloğun en güzel örneğini veriyor.eşbaşkanlık görevini büyük bir özveri azimle yerine getirmek için canını dişine takıp çalışıyor.ve bir devlet olmasına rağmen hükümet bağımsızlık özgürlük gibi saplantılara sahip değil bu kaygıyı hiç bir şekilde hissetmeyen dünyanın tek ülkesi.bizler o yüzden türk hükümetine cesaret madalyasıyla onurlandırdık.
özgürlük aldatmacalarıyla geleceğinizi karartmayın.bizim kafamızın tasını attırmayın.yoksa allahdan vahiy alır,üstünüze ölüm kusarız.özgürlüğü kim evinde yüreğinde kalbında yada beynınde saklarsa onu korur hamilik ederse hepsini yok edeceğiz.dünyayı başınıza geçiririz haberiniz olaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.tersten bakış.... hikayesini okudunuz.
Bu hikaye 3693 kez okundu.


<< Önceki Hikaye || Sonraki Hikaye >>

Bu kategoride en çok okunan 10 hikaye

1. 10 ERKEK 1 KADIN
2. ZEKA TESTI
3. DÖRT MEVSİM MASALI
4. FARENİN DERS VEREN ÖYKÜSÜ
5. maceranın böylesi
6. yılan ve adamın dostuluğu
7. AYAKKABI
8. Annenin Gözyaşları
9. SAZ ÇALAN KAZIM
10. MUKEMMEL ÇIFT
Burada geçen Hikayelerden ekleyenler sorumludur.Canim.net hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
iletisim  Reklam  Gizlilik sözlesmesi
Diger sitelerimize baktiniz mi ? Radyo Dinle - milli piyango sonuclari - 2017 yeni yil mesajlari - Güzel sözler 2003- 2016 Canim.net Her hakki saklidir.