Güzel sözler | Fıkra | Hikaye | Şiir - Şair| Şarkı sözleri | Cep telefonları| Sohbet | Rüya | Sağlık | Biyografi | islam | Müzik | Haber

Canim.net
Hikayeler
Hikaye Ekle
Asker hikayeleri
Ayrılık hikayeleri
Aşk Hikayeleri
Aşk öyküleri
Başarı hikayeleri
Bilim kurgu hikayeleri
Çocuk Hikayeleri
Çocuk öyküleri
Dede korkut hikayeleri
Diğer Hikayeler
Dini Hikayeler
Dostluk Hikayeleri
Dostluk öyküleri
Dramatik hikayeler
Duygusal hikayeler
Edebi Hikayeler
Efsane hikayeleri
Gerçek Hikayeler
ilginç hikayeler
Komik Hikayeler
Korku hikayeleri
Kısa hikayeler
Kıssadan hisse hikayeler
Mektuplar
Padişah hikayeleri
Romantik hikayeler
Sevgi Hikayeleri
Tarihi hikayeler
Tatil hikayeleri
Türkü Hikayeleri
Yarış hikayeleri
Yaşanmış hikayeler
istemiorum seni

Hayat seni istemiyorum!!! istemiyorum verdiklerinide seni de... Ya aklımı alın elimden ya canımı yada bu kalbi nolur..Yaşayamıyorum artık ben benle.. ben bana sıgamıyorum... yaşatamıyorm bu canı .. bu kalbe iyi bakamıyorum.. beceremiyorum bu hayatı ben.. istemiyorum sizi.. istemiyorum hiçbirinizi istemiyorum nefret ediyorumm .. alın hislerini üzerimden.. kaldırın bu yükü bedenimden ne olurrrrrrrrr...istemiyorum sevginizi istemiyorum sizi istemiyorum istemiyorum hiç birinizi.. Sevdirmeyin bana kendinizi nolur sevdirmeyin.. olmayın cevremde.. koonusmayın benimle.. nefret ediyorum sahteliginizden.. Çıkarlarınızıda alıp gidin.. gidin çevremden.. Ruhumu göcerttiginiz yetmedimi.. Kalbimi söküp söküp yerlere vurdugunuz yetmedimi.. ne istiosunuz benden . ne istiyosunuz..
Veremem size istediklerinizi veremem size hiçbişey.. İlgi beklemeyin benden.. Sevgide.. Benim kalbim artık küçücük ve cok yaralı sevemiyorum artık kimseyi.. vericek bişeyim kalmadı artık bedenimden baska.. Onuda alın benden ne olur.. onuda calın benden.. Ruhumu caldınız sömürdünüz damla damla..İliklerime işledi kiminizin sevgisi.. Kiminiz yaş olup akıyorsunuz gözlerimden.. Kiminizin acısı hala yüregimi hançerliyor.. Dayanamıyorum anlıyomusunuz.. dayanamıyorum.. ben sizinle yaşayamıyorum.. alın beni benden bu ruh bu bedene cok fazla.. bedenimi küçültüükce ruhumu büyütüosunuz.. acılar büyütüyor ruhumu siz büyütüyorsunuz.. beden aynı ruh büyürse sıgarmı.. sıgarmı bunca acı bu gözlere.. sıgarmı bu kalbe bunca sevgi.. Hanginiz yaşadınız yaşadıklarımı hanginiz anlıyosunuz ne dedigimi...
Ay degil mevsim degil..
Hanginizin hasretine üzülmeliyim.. Özenle dikkatle suluyorum duygularımla hepsini.. ne gerekiyorsa veriyorum hergun herbirinize.. Siz yaşamıyorsunuz ki artık yoksunuz.. Bende sizi siz yapan herseyiniz.. Şuan gözlerimden dökülen yaşlar kendim için degil aslında.. Sizin için onlar.. Ben tek kişi yaşamadım ki hiç hayatı.. Serseri ghibi sokaklarda dolaştıgımdada tek degildim.. içerkende tek diildim.... bu beden bi ruh Sayısız nereye kadar... neden takılıyorsunuz neden ben... Nereye kadar tasıycak bu beden hepimizi.. Bende bana yeticek yer kalmadı.. Ruhum sıgmıyor bedene.. Sıgmadıkca azaltıyorum kendimi.. siz olugunuz yrde rahat edin diye.. Sıgmadıkca tüketiyorum ben beni.. aman siz ziyan olmayın diye..Neden hep son duragınız ben.. neden ugradıgınız dostlarınızdan degilim.. Neden en kırılanda kaldınız hepiniz ? sevmiorum artık içinde siz olan beni… Yaşayamıyorum sayenizde ben benimle.... Eriyorum oldumu istediğiniz ? Unutucam her birinizi tek tek...Sende sana yeten bi sen yok diyin .. Defedin.! istemiyoruz senden seni diyin .. Ya beni defedin yada Defolup gidin!!!!istemiorum seni hikayesini okudunuz.
Bu hikaye 5386 kez okundu.


<< Önceki Hikaye || Sonraki Hikaye >>

Bu kategoride en çok okunan 10 hikaye

1. gerçek bir intihar mektubu ( okuyan ağlıyo )
2. Sevgiliye mektup
3. imkansız aşk
4. beni bırakma
5. bır babanın oğluna mektubu
6. sevgiliye son mektup
7. Ayrılık metkubu
8. kara sevda
9. asker mektubu
10. •·.·´¯`·.·•§€VGÎLiD£Ñ M£ktup°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸
Burada geçen Hikayelerden ekleyenler sorumludur.Canim.net hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
iletisim  Reklam  Gizlilik sözlesmesi
Diger sitelerimize baktiniz mi ? Radyo Dinle - milli piyango sonuclari - 2017 yeni yil mesajlari - Güzel sözler Sohbet 2003- 2016 Canim.net Her hakki saklidir.