Güzel söz ekle

Popüler kategoriler

Güzel Sözler

Populer Sözler
Yaşamın kaynağı Sevgi ise sevgi bir tutku tutku bir

Gönderen : h-a-l-i-m@hotmail.com Eklenme tarihi :27-12-2007
Yaşamın kaynağı Sevgi ise sevgi bir tutku, tutku bir amaç, amaç bir şeyleri birileriyle paylaşmaksa, paylaşmak dostluk, dostluk hatırlamaksa eğer hep aklımdasınız! Yeni yılda da dostluğumuzun daha da pekişmesi ve ebedi olması dileğimle daha nice MUTLU YILLAR!

Benzer Yeni Yıl Mesajları güzel sözleri

Bir yılı daha tüketmenin hüznü yerine, bir yıldan daha kurtulmuş olmanın sevincini yaşamayı tercih ediyoruz. Ne diyelim, gelen gideni aratmasın... İyi seneler.. Devamı...
Gönderen : cihan Eklenme tarihi : 20-12-2012
Yeni yılda, hayatı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak için düşlerini ikiyle çarp bu kez ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine. Mutlu Yıllar.
Gönderen : Eklenme tarihi : 21-12-2010
Sevgi bestesinin notalarını yüreğinizde hissedeceğiniz, ümitlerinizin dostluklarla pekişeceği, gülücüklerinizin hiç bitmeyeceği, sevgi, huzur ve barış dolu bir yıl dileği Devamı...
Gönderen : Eklenme tarihi : 21-12-2010
Bu dünyada mutlu olan insanlar; ayağa kalkıp istedikleri koşulları arayan, bulamazlarsa da yaratan insanlardır... Nice mutlu yıllar.
Gönderen : s@Nene Eklenme tarihi : 20-12-2012
En büyük zaman hırsızı, yaşadığımız kararsızlıktır... 2013 yılında tüm kararlarımızın bizlere mutluluk vermesi dileğiyle; nice mutlu yarınlara..
Gönderen : Buse Eklenme tarihi : 20-12-2012

İlginizi çekebilir