Güzel söz ekle

Popüler kategoriler

Güzel Sözler

Populer Sözler


Hasta kullarına şifa Dertli kullarına deva Sıkıntılı kullarına

Gönderen : Deniz Eklenme tarihi :01-05-2014
Hasta kullarına şifa, Dertli kullarına deva, Sıkıntılı kullarına ferahlık, Darda kalmış kullarına genişlik, Borçlu kullarına hayırlısı ile borçlarını ödemesini, Günahı olan kullarının tövbesini Ve duası olan kullarının duasını kabul et. Dua ve selamla " Regaip " kandiliniz mübarek olsun.

Benzer Kandil Mesajları güzel sözleri

GUN VARDIR, BIN YILDAN UZUN GELIR BIZE. BIR YIL VARDIR BIR GUNDEN KISA GELIR BIZE. BIRE BIN YAZILAN BU GECEDE DUA EDELIM RABBIMIZ'E.
Gönderen : Editor Eklenme tarihi : 10-02-2006
Bu kandilin Feyzi üzerinize, Rahmeti geçmişlerinize, Bereketi evinize, Nuru ahiretinize, Sıcaklığı yuvanıza dolsun... Saygı ve sevgilerimle... Kandiliniz mübarek olsun... Devamı...
Gönderen : Deniz Eklenme tarihi : 23-01-2013
Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzak, melekler başucunda olsun, güneş öyle bir gecede doğsunki, duaların kabul, kandilin mübarek olsun.
Gönderen : Eklenme tarihi : 28-08-2006
Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Kandiliniz mübarek olsun..
Gönderen : admin Eklenme tarihi : 20-01-2013
BAYRAMIN FEYZ-I UZERINIZE, RAHMETI GECMISINIZE,BEREKETI EVINIZE,NURU AHIRETINIZE, SICAKLIGI YUVANIZA OLSUN. KANDILINIZ MUBAREK OLSUN.
Gönderen : Editor Eklenme tarihi : 10-02-2006

İlginizi çekebilir