Güzel söz ekle

Popüler kategoriler

Güzel Sözler

Populer Sözler
Ey Rabbim Sen Berat kandilini biz kullarına hayırlı kıl Berat

Gönderen : Ahmet Eklenme tarihi :12-06-2014
Ey Rabbim! Sen Berat kandilini biz kullarına hayırlı kıl. Berat kandili ki, kullarının günahlarını çokça affettiğin, dualarını daha çok kabul ettiğin gündür. Bu günün yüzü hürmetine ; Hasta kullarına şifa, Dertli kullarına deva, Sıkıntılı kullarına ferahlık, umutsuz olan kullarına umut, Duası olan kullarının duasını kabul, Günah işleyip tövbe edenlerin tövbesini kabul et. Her zaman Dualarımdasınız Dua ve selamla hayırlı kandiller...

Benzer Kandil Mesajları güzel sözleri

Ellerin semaya, dillerin duaya, gönüllerin mevlaya yöneldiği bu mübarek Mevlid kandilini kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim...
Gönderen : melisa Eklenme tarihi : 12-01-2014
Kandiliniz Mübarek Olsun Kalbiniz Nur İle Dolsun Sofranız Bereketli Olsun Eşiniz Dostunuz Hep Bir arada Olsun.
Gönderen : Süleyman MASAT Eklenme tarihi : 03-01-2015
Hz. Yusuf`u görüp parmaklarını kesenler benim Efendimi görselerdi o hançerleri kalplerine saplarlardı... - Hz.Aişe. Kandilimiz Mübarek Olsun.
Gönderen : Fırat Eklenme tarihi : 12-01-2014
Yıpranmış ve Katılaşmış Gönülleri Rahmet Meltemiyle Yeşerten Eşsiz Peygamberin Doğum Günü Olan Mevlit Kandilinizi En Içten Dileklerimle Tebrik Ederim.
Gönderen : Yasemin Eklenme tarihi : 23-01-2013
ZADE DUYGULAR YUKSELSIN GOKLERE, YUKSEKLERDE HAFAKAN, GOZLERDE YASLAR, ONA SUSAMIS DUDAKLAR KADAR, ACILAN ELLER VAR, KANDILINIZ MUBAREK OLSUN.
Gönderen : Editor Eklenme tarihi : 10-02-2006

İlginizi çekebilir