MENU

Kandil Mesajları

Kategorisindeki Güzel sözler
Bu kategoride toplam 109 Kandil Mesajları var , şu anda 1. sayfadasınız.


Kandiliniz Mübarek Olsun Kalbiniz Nur İle Dolsun Sofranız Bereketli Olsun Eşiniz Dostunuz Hep Bir arada Olsun.
Gönderen: Süleyman MASAT Eklenme Tarihi:03/01/2015
O Alemlere Rahmet Alemler Ona Hasret
Gönderen: İrem Balcı Eklenme Tarihi:03/01/2015
Ey Rabbim! Sen Berat kandilini biz kullarına hayırlı kıl. Berat kandili ki, kullarının günahlarını çokça affettiğin, dualarını daha çok kabul ettiğin gündür. Bu günün yüzü hürmetine ; Hasta kullarına şifa, Dertli kullarına deva, Sıkıntılı kullarına ferahlık, umutsuz olan kullarına umut, Duası olan kullarının duasını kabul, Günah işleyip tövbe edenlerin tövbesini kabul et. Her zaman Dualarımdasınız Dua ve selamla hayırlı kandiller...
Gönderen: Ahmet Eklenme Tarihi:12/06/2014
Ne zaman ki iyikilerimiz keşkelerimizden önde gider; O zaman hayatı yaşarız. Oysa çoğumuzu hayat yaşıyor. İyikilerle dolu bir yaşam dileğiyle Berat kandiliniz hayırlı olsun.
Gönderen: Ayça Eklenme Tarihi:12/06/2014
Bir avuç alkış, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj, kapatır tüm mesafeleri, kalbiniz nurlu ve mutlu, Berat kandiliniz kutlu olsun.
Gönderen: Ayça Eklenme Tarihi:12/06/2014
Oruçlu için iki sevinç vardır: Biri, orucu açtığı zamanki sevincidir; diğeri de Rabbine kavuştuğu zamanki sevincidir. Oruçlunun ağzından çıkan koku, Allah indinde misk kokusundan daha hoştur. Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun.
Gönderen: KüBRaa Eklenme Tarihi:12/06/2014
Ya İslamla Yükselir, Ya İnkarla Çürürsün; Yol Mezarda Bitmiyor, Gittiğinde Görürsün... Hayırlı Kandiller..
Gönderen: Selçuk Eklenme Tarihi:25/05/2014
Herkesin MİRAÇ KANDİLİ MÜBAREK VE KUTLU OLSUN
Gönderen: gizem Eklenme Tarihi:25/05/2014
Güneşin güzel yüzü yüreğine dokunsun kabuslar senden uzakta melekler baş ucunda dursun güneş öyle geceye doğsun ki duaların kabul olsun hepimizin miraç kandilin mübarek olsun
Gönderen: aycan candal Eklenme Tarihi:25/05/2014
Bugün ellerini semaya gönlünü Mevlaya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç çünkü bugün kandil, kandilimiz mübarek olsun.
Gönderen: Taner Eklenme Tarihi:01/05/2014
Regaip Kandilimiz mübarek olsun.. Rabbim, ettiğiniz duaları kabul etsin Dua ile Hayırlı Kandiller...
Gönderen: Sezer Eklenme Tarihi:01/05/2014
Hasta kullarına şifa, Dertli kullarına deva, Sıkıntılı kullarına ferahlık, Darda kalmış kullarına genişlik, Borçlu kullarına hayırlısı ile borçlarını ödemesini, Günahı olan kullarının tövbesini Ve duası olan kullarının duasını kabul et. Dua ve selamla " Regaip " kandiliniz mübarek olsun.
Gönderen: Deniz Eklenme Tarihi:01/05/2014
Bugün Mevlid Kandili, bugün Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (sav)`in doğum günü... ALLAH’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, Gönül güneşiniz hiç solmasın, GÜLLERDEN DE GÜZEL BİRGÜN DİLİYORUM. YÜZÜNÜZ,GÖNLÜNÜZ VE GÜNÜNÜZ AYDIN OLSUN.. KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN.
Gönderen: Gamze Eklenme Tarihi:12/01/2014
Kandil rahmettir, açılan kapıya dua olmaktır, oruç tutmaktır, namaz kılmaktır, dile gelen zikir olmaktır ve en önemlisi Allaha kul olmaktır.
Gönderen: Hazal Eklenme Tarihi:12/01/2014
Mevlid, doğum zamanı demektir. Mevlid gecesi, Rebiul-evvel ayının 12. gecesidir.Bu gece Peygamberimiz Hz Muhammed Mustafa SAV`in dünyayı şereflendirdiği gecedir. O peygamber ki insanların sapıklıkta sınırtanımadığı, cehalette en üst seviyelere ulaştığı, küfür ve şirkin kölesi olduğu bir zamanda dünyaya şeref vermiş ve dünyaya ilahi bir nur, rahmani bir şifa olmuştur... (MEVLİT KANDİLİMİZ MUBAREK OLSUN)
Gönderen: Sevgi Eklenme Tarihi:12/01/2014
Ellerin semaya, dillerin duaya, gönüllerin mevlaya yöneldiği bu mübarek Mevlid kandilini kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim...
Gönderen: melisa Eklenme Tarihi:12/01/2014
Hz. Yusuf`u görüp parmaklarını kesenler benim Efendimi görselerdi o hançerleri kalplerine saplarlardı... - Hz.Aişe. Kandilimiz Mübarek Olsun.
Gönderen: Fırat Eklenme Tarihi:12/01/2014
Mevlit kandiliniz mubarek olsun iyiki doğdun EFENDİMİZ OLMASAYDIN OLMAZDIK.
Gönderen: CeNNet Eklenme Tarihi:12/01/2014
Ey rasülüm doğum günün kutlu olsun. Rabbim bu günün yüzü suyu hürmetine ümmetine sağlık ,saat ve huzur nasip etsin... Kandiliniz mübarek olsun...
Gönderen: sevim Eklenme Tarihi:12/01/2014
Gül sevginin tacıdır, her bahar bir gül taçlanır. O gül ki Muhammet`i hatırlatır. Onu hatırlayana gül koklatır. Gül kokulu sevgi dolu nice kandiller.
Gönderen: Oya Eklenme Tarihi:12/01/2014
Duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun
Gönderen: Yrs Yonetım Eklenme Tarihi:23/06/2013
Ümidine derman olacaksa dua\'m!. Rahman\'dan tek dilegim cok mutlu olman.imanimz yeter mi bilinmez dualarimizn kabulüne. Rabbim\'den dilegim dermanini koysun gönlüne. Ve Rahman\'in nuru tecelli etsin o güzel yüzüne ve yüregine.. Cevaba erisen DUALAR Dilegiyle KaNdiLiN MüBaReK
Gönderen: kazim aslan 64 Eklenme Tarihi:19/05/2013
dünyayı titretmeye dermanım olsa dağları delmeye fermanım olsa zümrütler ile bezense taht ile tacım yinede bir nefes duaya muhtacım kandiliniz mübarek olsun
Gönderen: esmanur Eklenme Tarihi:04/05/2013
Yer yüzü dediğin koca bir mabed.... Geldik bu mabede maksat ibadet.... Üç günlük dünya için gayret üstüne gayret... Ebedi bir hayat için gayret eden yok hayret.... Ezanlar ederken secdeye davet... Hep yarın diyoruz, oysa kimbilir ; O \'\'YARIN \'\' BELKİ KIYAMET !!! \'\'KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN\'\'
Gönderen: Eklenme Tarihi:25/01/2013
cennet bahçelerinin gülleri yüzüne , bülbülerin nagmeleri dilinize ,allah sevgisi gönlünüze bu hayırlı günün bereketi üzerinize olsun kandiliniz mübarek olsun
Gönderen: Eklenme Tarihi:24/01/2013
ya resulullah doğum günün kutlu olsun tüm islam alemine. doğumun sebebıyle tüm kötülükler yok olsun dünyadan...
Gönderen: bilal sakman Eklenme Tarihi:24/01/2013
Allah’ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiride an bu gece. Hayırlı kandiller!
Gönderen: Gamze Eklenme Tarihi:23/01/2013
Bugün ellerini semaya gönlünü Mevlaya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç çünkü bugün kandil, kandilin mübarek olsun.
Gönderen: gizem Eklenme Tarihi:23/01/2013
Gün vardır, bin yıldan uzun gelir bize, bir yıl vardir bir günden kisa gelir bize. Bire bin yazilan bu gecede dua edelim Rabbimiz’e.
Gönderen: Cansu Eklenme Tarihi:23/01/2013
Gül bahçesine girenler gül olmasalar da gül kokarlar. Kainatin en güzel gülünün kokusunun üzerinizde olmasi temennisiyle. Mevlit Kandiliniz Mubarek Olsun.
Gönderen: ECE Eklenme Tarihi:23/01/2013
Yıpranmış ve Katılaşmış Gönülleri Rahmet Meltemiyle Yeşerten Eşsiz Peygamberin Doğum Günü Olan Mevlit Kandilinizi En Içten Dileklerimle Tebrik Ederim.
Gönderen: Yasemin Eklenme Tarihi:23/01/2013
Allah’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun…
Gönderen: Ayşe Eklenme Tarihi:23/01/2013
Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla’ya sunacağı ve O’nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Kandiliniz hayırlı olsun!
Gönderen: Havva Eklenme Tarihi:23/01/2013
Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaşlarını bile tebessüme çevirsin. Kandiliniz mübarek olsun.
Gönderen: Ahmet Eklenme Tarihi:23/01/2013
Bugün ellerini semaya gönlünü Mevlaya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç çünkü bugün kandil, kandilin mübarek olsun.
Gönderen: Aynur Eklenme Tarihi:23/01/2013
Ruhu Aşk ve muhabbet mührüyle damgalı, kalbi kutsi dava ile sevdalı, sinesi heyecan, coşku tufanı ve şükür notaları ile örülmüş güzel insan, kandilin mübarek olsun.
Gönderen: Onur Eklenme Tarihi:23/01/2013
Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmisine vesile olan Mevlüt kandiliniz mübarek olsun.
Gönderen: Ceyda Eklenme Tarihi:23/01/2013
Bu kandilin Feyzi üzerinize, Rahmeti geçmişlerinize, Bereketi evinize, Nuru ahiretinize, Sıcaklığı yuvanıza dolsun... Saygı ve sevgilerimle... Kandiliniz mübarek olsun...
Gönderen: Deniz Eklenme Tarihi:23/01/2013
Ümit ederiz ki bu mübarek gece, zor günler geçirdigimiz; fakat gelecek adina umutla dolu oldugumuz su dönemlerde yeniden bir uyanisa vesile olur. Mevlüt kandiliniz mübarek olsun...
Gönderen: Esra Eklenme Tarihi:23/01/2013
Tüm İslam Aleminin Mevlid Kandili Mübarek Olsun
Gönderen: Havva Eklenme Tarihi:23/01/2013
Size karanfilin sadakatini, sümbülün bağlılığını, menekşenin tevazusunu, lalenin gururunu, leyleğın saadetini versek, bize de dua eder misiniz? Kandiliniz mübarek olsun..
Gönderen: admin Eklenme Tarihi:20/01/2013
Konsun yine pervazlara güvercinler, huhulara karışsın aminler,mübarek akşamdır, gelin ey Fatihalar, Yasinler…. İyi Kandiller!
Gönderen: admin Eklenme Tarihi:20/01/2013
Bugün Peygamber efendimizin doğduğu gündür. Peygamber efendimiz yılında rebiül evvel ayının gecesi doğmuştur. Her yıl bu günde müslümanlar peygamberimizin dünyaya gelişini dualarla anarlar. Bu gece eller semaya kalkar, yürekler yaratana onun için açılır. Mevlid Kandiliniz mübarek olsun.
Gönderen: admin Eklenme Tarihi:20/01/2013
Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Kandiliniz mübarek olsun..
Gönderen: admin Eklenme Tarihi:20/01/2013
Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla’ya sunacağı ve O’nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Kandiliniz hayırlı olsun...
Gönderen: admin Eklenme Tarihi:20/01/2013
Borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua edelim.. Allah affeden ve bağışlayandır, unutmayalım.. Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gözler sevinç yaşlarıyla dolacak.. Kandiliniz mübarek, dualarınız kabul olsun!
Gönderen: admin Eklenme Tarihi:20/01/2013
Bir kandil gülü savur sevdiklerine , size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaşlarını bile tebessüme çevirsin. Kandiliniz mübarek olsun.
Gönderen: admin Eklenme Tarihi:20/01/2013
Biçarelere, dul ve aceze hatunlara bakmak için çalışıp, çabalayan kimsenin; gece sabaha kadar namaz kılan, her gün oruç tutan, meydan-I gazada cihad eden gibi Allah yanında rütbesi vardır. Kandilin hayırlara vesile olsun.
Gönderen: admin Eklenme Tarihi:20/01/2013
Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Nice mevlid kandillerine..
Gönderen: admin Eklenme Tarihi:20/01/2013
Allah’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. MevliD Kandiliniz kutlu olsun..
Gönderen: admin Eklenme Tarihi:20/01/2013


Kandil Mesajları kategorisinde bulunan diğer sözler ---->1   2   3