MENU

Evlilik Mesajları

Kategorisindeki Güzel sözler
Bu kategoride toplam 53 Evlilik Mesajları var , şu anda 1. sayfadasınız.


EVLİLİK: Birlikte yaşayabileceğinizi düşündüğünüz kişiyle değil ONSUZ: Yaşayamayacağınız kişiyle (EVLENİN)
Gönderen: AŞK DOKTORU Eklenme Tarihi:17/03/2015
Dava aşkımız, davacı kalbimiz Yargıç sözlerimiz, şahit gözlerimiz. Yuva kurmak dileğimiz, Mesut olmak emelimiz. Sizleri de aramızda görmek büyük isteğimiz. Yeni yaşamımızın mutlu başlangıcında sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız.
Gönderen: taylan Eklenme Tarihi:18/01/2015
É$iM ßênzrM yok benìM -E$iM sen ol -ßenzerMi berber yaparızzz...
Gönderen: zeynep gülçin Eklenme Tarihi:10/10/2014
BANA MUTLUGU ANLATMA GEL VE ÖMUR BOYU YASAT...
Gönderen: Emre pehlivan Eklenme Tarihi:08/10/2014
İnsan, sözünü yağmur gibi yumuşakça indirmeli kulaklara; Kırıp dökmemeli, damla damla söylemeli, ince ince sevmeli.kulaklarına fısıldamalı senı sevıyorum derken ıcınde bı volkan patlarcasına heyecanlanmalı ve bendekı bu heyecanı sende yasadım sende bu heyecanı yasamaya nedersın benımle bı omur beraber olmaya varmısın ..
Gönderen: erhan çolak Eklenme Tarihi:03/06/2014
Benimle evlenirsen, seni her gece o en sevdiğin şairin kitabını okuyarak dizimde uyuturum.
Gönderen: Elifnur Eklenme Tarihi:25/02/2014
sensizlikten korkuyorum benimle ölür müsün ?
Gönderen: selen karataş (kartal) Eklenme Tarihi:16/08/2013
Evlilik aşkı öldürüyor diyorlar; Benimle ölür müsün?
Gönderen: selen karataş (kartal) Eklenme Tarihi:16/06/2013
benim küçük dünyam olur musun ?
Gönderen: selen karataş (kartal) Eklenme Tarihi:16/06/2013
Eee sevgilim ? Sana bişey sormam lazım. Bu gün biz tanışalı 8 ay oluyo. Yani 241 gün , yani 5784 saat . Yani ben bu kadar süredir senin adınla nefes alıyorum. Senin adınla büyütüyorum bahçedeki papatyaları. Senin kokunla dalıyorum en tatlı rüyalara. Ve en önemlisi seni seviyorum bu süre zarfında. Neyse , benimle bir ömür beraber olmaya , Mutlulukta , sağlıkta , hastalıkta , iyi günde , kötü günde , Gerçi ben varken sana bişey olmaz da ! Adet böyle. Kırlarda koşmaya , alıcağımız yazlığın bahçesindeki hamakta beraber yatmaya. 1, 2 seneye kadar gecenin saat bilmem kaçında 1 bebek sesiyle uyanmaya. Arada birde olsa tartışmaya. Sonra kavganın ortasında kafama tabak fırlatmaya. Akşamına hiç bişey olmamış gibi yine beraber uyumaya. Benim eve gelmemi beklerken en sevdiğim yemekleri yapmaya. Kuaför , alışveriş , meyve , sebze derken kredi kartımın limitini doldurmaya. İşten geldiğimde oha ! Ayaklarını yıka öküz ! Demeye. Sonra yine 3 tabak makarnayı ağzıma çatalla beraber tıkmaya. Sana her sinirlendiğimde duvara attığım yumruk seslerini duymaya. Özel günlerimizde dışarda beraber gönlümüzce eğlenmeye. Haftada 1 , 2 kez annen ve annemleri ziyaret etmeye. Olurda senden önce gidersem bu dünyadan. Beni manzaralı bi yere defnetmeye. Ama yinede bi damla gözyaşı dökmemeye. Ne olursa olsun hakim bey ben boşanmak istiyorum ! Dememeye. Erkek arkadaşlarımla buluştuğum sıra. Bak çok içme evede erken gel gibi nasihatler vermeye. Çocuklarımız büyüyüp evlencek yaşa geldiğinde kaynana olmaya . Torun sahibi olduğunda tontiş bi annane yada babanne olmaya. Şu ufaklıklar bana baba derken sana anne demelerine. Çok uzattım biliyorum. Daha nice beraber şeye işte. Benle olmaya varmısın ? Yada şöyle söylüyim. BENİMLE EVLENİRMİSİN ?
Gönderen: bilmem Eklenme Tarihi:05/05/2013
evliLİk aşk I OLDURUR deRLer.. BenImLe ÖlÜrMüSuN:::=))
Gönderen: RAMAZAN GEZİCİ Eklenme Tarihi:27/04/2013
Herkez mutlu olmayı ister ama benimle mutsuzluğada varmısın........
Gönderen: Kaan Bozkurt Eklenme Tarihi:26/03/2013


Evlilik Mesajları kategorisinde bulunan diğer sözler ---->1 2 3 4 5