Süper Menü

Canım Sohbet

çet

Güzel sözler


Canim .:: Fox tv izle::.
Bu başlık altındaki bilgilere ulaşabilirsiniz:" Fox tv İzle, fox canlı izle, foks tv"
Fox TV, Türk ulusal televizyon kanalıdır.
Türkiye'de Fox tv, 1993 yılında yayın hayatına başlayan İhlas Holding'in yayın kuruluşu olan TGRT'nin isim ve yayın haklarının devredilmesinden sonra aynı frekans üzerine kurulmuştur.

TGRT kanalı; İhlas Holding'e bağlı olan Huzur Radyo Tv A.Ş. şirketine aitti. Satış işlemi 26 Temmuz 2006 tarihinde gerçekleştirilerek borsaya İhlas Holding tarafından bildirilmiştir. Bu satış ile birlikte şirketin %56.5'i devredilmiş oldu. TGRT'yi satın alan ABD'li medya grubu News Corporation'ın sahibi Rupert Keith Murdoch'dır. News Corporation daha sonra bu şirketin diğer hissedarlarıyla da anlaşarak şirketin tümünü satın aldı.

Bu satış işlemi, İhlas Yayın Holding A.Ş'nin bağlı ortaklığı olan TGRT Haber TV A.Ş ve bu şirketin bünyesinde bulunan TGRT Haber ve TGRT FM Radyosu'nu kapsamamaktadır.

News Corporation, bu işlemi Ahmet Ertegün ile birlikte gerçekleştirdi. Ahmet Ertegün'ün Atlantic Records şirketiyle anılan şirketin Şubat ayı içerisinde Fox Tv adıyla kiralanan Eski Et ve Balık Kurumu binasından yayın yapması beklenmekte.

TGRT, 24 Şubat 2007 tarihinde kanal adını FOX Tv olarak değiştirerek yayınına devam etmektedir.

Fox tv


Fox tv izle


Canlı Fox tv izleReklam


E-kart - Resimler


Şiirler


Bu sayfayı Tavsiye et    iletişim  Reklam  Gizlilik sözleşmesi
Diğer sitelerimize baktınız mı ? Canlı radyo Dinle - Güzel sözler © 2003 Canim.net Her hakkı saklıdır.